Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A normális srácok merre járnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális srácok merre járnak?

Figyelt kérdés
Az utcán számtalan tök átlagos srác van akikben látom a melegség lehetőségét. De a rómeón, hotbullon ilyen átlagos srácok nincsenek. Merre vannak? Nem ismerkednek? Vagy mi a hiba?
2020. szept. 11. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs hiba, azok nem melegek.
2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ismerek normális meleget csak párja van. Azért a meleg detektor kb működik. Tuti melegek akikre gondolok. Nem levágós melegek, de azok.
2020. szept. 11. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te mit szeretnél belelátni egy normális srácba, az egy dolog, de azok általában nem melegek, vagy sokkal diszkrétebben kezelik.
2020. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A net nem a legjobbat hozza ki az emberből, próbálj ki egy melegbárt vagy szaunát
2020. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a barátaim es az ismeroseim nem nezik kibelolem hogy meleg vok teljesen atlagosnak neztek
2020. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rómeon is vannak normális srácok, csak a képek után ezt nem lehet megitélni

Menjél el randizni beszélgetni és meglátod.

2020. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, csak nincs merszem kezdeményezni. Már mit értesz normális alatt. Én gondoskodó, kedves, egyeseknek "cuki" vagyok (bár kétlem), és örülnék, ha olyas valakit találnék, akinek bejönnek az ilyen viselkedésű, fiatal srácok
2020. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En is normális vagyok nem vagyok nádszál se robosztus csak normális romeon probalkozom de majd megprobalok jo kepeket kirakni magamrol hogy kibontakozzak
2020. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott, hogy sokan a tökéletest próbálják keresni, holott maguk sem azok. Ez nem kritika, csak az önkritika bizonyos szintű hiánya. Bizonyos kor után persze az ember ezt elintézi egy vállrándítással, és vár. Csak ugye meddig...:D
2020. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, merre laksz és hány évesek érdekelnek téged?
2020. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!