Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha ismerkedsz egyszerre egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedsz egyszerre egy sráccal randizol?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy míg az egyikkel tartanak a randik, a többinek nem adsz időpontot pl?

2020. aug. 29. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Én több vasat tartok a tűzbe mert amúgy is nehéz leszervezni. SZóval eleve nem az van hogy naponta jut 1. A többség tököl...
2020. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

nekem volt olyan hogy valakivel naponta taliztam, szóval egész egyszerűen nem volt más emberre időm. de amúgy én is egyszerre több emberrel ismerkedem. igazából szerintem általában akikkel talizom ők is taliznak másokkal, szóval nincs benne semmi rossz.

viszont, ha csak egy emberre tudsz koncentrálni egyszerre, akkor szerintem az is teljesen valid. én sok turistával ismerkedem, és ők szószerint jönnek mennek, szóval én csak élvezem az együtt töltött időt de nem gondolom túl

2020. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha volt már 1randi és nekem továbra is tetszik a srác úgy néz ki lesz folytatás, én akkor már mással nem randiztam soha De hamar tudtam mindig hogy ki kell érdekel, ki nem.

Jelenlegi párom tudom hogy fél évig több vasat tartott a Tűzbe,

2020. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én általában egyszerre többel ismerkedek. Mármint amíg csak chatelünk, első randiig. Aztán ha randin az egyikkel szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor a többit hűtöm, ha ugy néz ki, hogy ebből lehet valami.
2020. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én pl elég sok srácot be vonzok dumálásra mikor van kiszemelt, és agyalok olyankor ki fér még bele ismerkedésbe ki nem, én pl nem tudok egyszerre 5 sráccal dumálni meg szervezni dolgokat :/
2020. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!