Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már, hogy láttál valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy láttál valakit az utcán akit Grindr-en vagy hasonlón is láttál?

Figyelt kérdés

Vagy akár PlanetRomeo-n.


És fordított helyezetben nem tartasz attól, hogy ha arcképpel vagy fenn egy meleg oldalon az utcán láthatnak és tudhatják rólad, hogy...



2020. aug. 27. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Kép nélkül vagyok fent de pár ismerőst találtam köztük. Idegen még csak kétszer jött szembe és mindketten nagyon zavarban voltunk, nem is szóltunk egymásnak mert ott voltak családtagok, barátok.

24/f

2020. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ohh igen, én is jártam már így mikor még régebben fent voltam romeon. Villamoson, buszon láttam srácokat akiket felismertem az oldalról. Úgy emlékszek, hogy volt arcképem fent, sőt, csak az volt. Azért raktam fel hogy ismerkedjek.

Akit nem szeretném hogy lásson és megismerjen az nem jár az oldalon.

Ha fent van, akkor ő is meleg így akár ismetkedhetünk is.

2020. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Lemaradt, hogy

29f 😜

2020. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen volt hogy láttam akik képpel vannak fenn, de én is így voltam.

Nem szerettem volna bujdokolva élni, így szint vallottam, az óta sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.

2020. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja, pont ma!


De nem szóltam neki, mert tök creepy lett volna. Meg pofátlanul vagyok fent ugye, így még gázabb :D De konstatáltam, hogy jó hangja van (kinézetéhez képest férfiasabb). Szóval kedves B. SZ-ről, jó néző ki b+, és a hangod is karaj!

2020. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem fel ismertek összes meleg oldalon van fent képem :D Aztán írtak hogy helyes vagyok egyikkel még randiztam is
2020. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Már volt olyan, hogy közösen felismertük egymást egy fiúval, de nem volt probléma. Mindketten társasággal voltunk, csak oda bólintottunk, és mentünk tovább.


25f

2020. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen :D

Iaz kép nélkül vagyok fent, de beszélgettem egy buszsofőrrel, egy idő után abbamaradt az ismerkedés, nem volt annyira nyitott, sosem ért rá talizni.

De mikor jöttem haza párszor ő volt a sofőr, én megimsertem de szerintem ő is (viberen cseréltünk képet), mert mikor adta a visszajárót megsímogatta a kezem.

28f

2020. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Pont ma történt ilyen, ráadásul Cipruson :)
2020. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, akivel korábban egy helyen dolgoztam, fiatal vékony gyerek. Kb. bizonyos stílusjegyeiből gyanítottam, hogy mi a helyzet nála, de nem volt olyan helyzet, hogy bepróbálkozzak, illetve elég felszínes volt a kapcsolódás, plusz kifelé bizonygatta is egy-két alkalommal, hogy hetero. Kíváncsiságból ránéztem a Grindr-re, és amikor az ő képe szembejött velem, akkor jól esett ez a fajta visszaigazolás.
2021. okt. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!