Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van, hogy már attol elelveztem, hogy a nyakam meg a fulem harapdaltak es nyalogattak. :( gyorsan elmegyek? Valoszinuleg berogzult gyerekkorombol, bar nem is szexeltem meg sokat. Volt valaki hasonlo helyzetben? Hogyan tudnam vissza csinalni, hogy sokaig birjam?


Csak normalis valaszokat legyszives. Koszonom



2019. aug. 21. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarnád visszatartani? Ha megy még "utána is" akkor épp' ellenkezőleg ne fogd magad vissza, a szex arról is szól, hogy jól érezd magad, csináld ami neked és a partnerednek jólesik. Egészségedre! :)
2019. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mit meg adnék hogy egy ilyen farkat azophassak.
2019. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet segítene ami nekem a gyors élvezésen. Egy haver csinálta... Egy masszázs szerűség.
2019. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne gond, a második már lassabban menne...
2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!