Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másoknak is szokták a popsiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is szokták a popsiban mérni a lázukat? Nekem a barátom minden nap megmérni a lazam h nem vagyok e beteg és mindig a popsimban.26f

Figyelt kérdés
Mennyit kell amúgy levonni a értékéből ? Mert popsiban mindig több mint máshol .
2020. júl. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

1. A rectális testhőmérséklet-mérés a(z egyik) legpontosabb, ami visszatükrözi szervezet maghőmérsékletét, így pl. láz megállapításához a legjobb!

2. Ebből következően mivel pont arra vagy kiváncsi, hogy a mert hőmérséklet a normál értéknek megfelel-e vagy sem, nem kell levonni sem hozzáadni semmit.


További testhomerseklet mérésére alkalmas módok: szájüreg, hónalj, vizelet (utóbbi nem jellemző, mert gyorsnak kell lenni többek között). De a végbélen keresztüli ad legpontosabb értéket. És a biológia óra után:


Én hónaljnál szoktam mérni, barátom méri análisan (és amúgy nélkülem, egyedül).

2020. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amit az egyes ír. Tudom, én az özönvíz előtt végeztem az egészségügyi suliban (1982-ben), de mi még úgy tanultuk, hogy a végbélben mért hőmérsékletből 0.5 fokot le kell vonni, sőt a szájban mért hőmérséklet is magasabb 0.3 fokkal.

Igaz, én még a higanyos hőmérőkkel mértem, csak valamivel később jöttek be a digitális hőmérők, de nem hinném, hogy ennyit haladhatott az orvos tudomány, hogy az összes (hónalj, száj, végbél) mérése azonos értékű lenne. Ám, ha tévednék, én kérek elnézést.

2020. júl. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném állandóan méregetni.
2020. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihető.
2020. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szó szerint kell érteni :D Mellesleg szerintem a túl gyakori méricskélés nem feltétlenül egészséges...
2020. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!