Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye attól még nem leszek sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye attól még nem leszek sem egy pedó sem pedig meleg, ha nekem bejön a kölyök furry cucc? Nagyon beteg tudom, aki nem bírja az ilyet, az ne is írjon sztem. Én is szégyellem.

Figyelt kérdés
ha érdekel mi ez linkelhetek képregényt, ezek ilyen rajzolt képregényes dolgok, félig állat félig ember figurákkal.
2020. febr. 27. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem embergyerekekre, állatokra csorog a nyálad, addig nem akkkra gond.
2020. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szégyellned, ez csak egy fétis. Lehet, hogy el múlik idővel, de ha tartós is lesz, ha neked jó, és nem ártasz vele másoknak, addig ne érdekeljen hogyan vélekednek erről mások.

Nem ettől lesz valaki - ahogy említetted - pedó, vagy meleg. Bár nem értem, hogyan jön egymáshoz a kettő, mert az, hogy valaki meleg, az ugyanúgy nem szégyen!

Itt is - az oldalon - voltak már furrys kérdések, sőt, ha jól tudom, még a magyar conokon (MondoCon) szoktak jelen lenni rajongók. Keress rá a furry szóra az itteni keresővel, és meglátod.

2020. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kíváncsi lettem, mutass egy párat, köszi!
2020. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Am kb ilyen csak szexben és ruha nélkül [link]
2020. febr. 28. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pedofília meg a furry rohadtul nem ugyanaz. A kistestű állatnak rajzolt furry sem az. A furryket nem a gyerekek érdeklik, de még csak nem is a homokosság, hanem a szőrös állatok. Azon belül már lehetnek kölyökállatok, meg homokos állatok, de ez nem az a pedo vagy homo.
2020. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!