Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Max 30 éves meleg srácok, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max 30 éves meleg srácok, mi okból kerestek 50 + os meleg férfiakat barátnak, kapcsolatra ? Mi vonzó ebben a korosztályban? Itt most nem a sugardaddyt , illetve pénzért ismerkedőkre gondolok,hanem a párkapcsolatot keresőkre !

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
párkapcsolat 50+ felett? Muhahahaha
2020. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Pénz.
2020. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

40 éves aktív ként mikor felmentem a romeora

Nagyon sokan írták 20 évesek

Akár szex miatt, akár kapcsolat miatt aki kapcsolatot akart komolyabbak voltak kortársainál fix stabil kapcsolat ot akartak nem egyik pélóról a másikra ugrálni, nem buliba járni stb.

2020. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy komolyan tudnak gondolkozni, lehet velük normálisan beszélgetni, törődnek a párjukkal és aki odafigyel magára, sármos is. Egy férfi nem attól férfi, hogy farok van a lába között. Ahhoz úgy is kellene viselkedni.
2020. máj. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Engem izgat, mikor egy 50 feletti pasi leszop. Igazából ennyi :)
2020. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Gerondofiliáròl hallottatok már?!

Öregkori vonásokhoz vozòdik, izgatja szexuálisan ill. csak és kizárólag velül tudd párkapcsolatban élni.


Én gerondofil vagyok! 29 éves koromig elfojtottam és heteró kapcsolatban éltem. Igaz 26 éves koromban lett vége egy 7 éves heteró kapcsolatomnak, de utána 3 évig egyedül voltam. Közben próbáltam lányokkal ismerkedni. De nem jött össze! Gondoltam, ha ennyire nem jön össze, akkor miért ne élhetném meg a vágyam.... Ìgy ide a gyk-ra tettem fel egyvkérdést és pár órára rá jött is egy inteligensen fogalmazott hozzászólás. Rá írtam... Most meg ott tartunk, hogy a 2 éves együttlétünket fogjuk ünnepelni pár hét múlva. Jaaa! Igen! Holnap lesz 67 éves. És semmivel sem támogat. Sőt mikor nagyobb tételben rendel akkor én segítem ki pár napra.


Nem kell előizélettel lenni. Nem mindenki a pénz miatt van együtt idős emberrel.


Sok boldogságot mindenkinek!

2020. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!