Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek nem rossz egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek nem rossz egyedül leélni az életüket, társ nélkül?

Figyelt kérdés
Legtöbben csak alkalmi kapcsolatot, vagy szexhaveri kapcsolatot keresnek. Nem érzik magukat magányosnak? Hogyhogy nem vágynak érzelmekre, szerelemre?

2020. máj. 9. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó ugyan, de általában az emberek akkor kezdenek úgy érezni, hogy kellene egy kis "stabilitás", amikor már a koruk miatt ezt egy picit nehezebb elérni, és amikor már kiélték magukat. Van, akit nem izgat az alkalmizgatás, én például a 18 évemmel sem szeretnék, csak komoly kapcsolatra vagyok nyitott. De tulajdonképpen ez nem csak egy bizonyos kor felett, de egy bizonyos kor alatt is nehezebb. Gondolom, ennek is szerepe van abban, hogy sokan nem is próbálkoznak igazán.
2020. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban érzelmes, kapcsolatra vágyó ember, az általában olyat fog ki, aki nem becsüli meg, vagy szegény annyira naiv, hogy a "szerelme" ott veri át és úgy csalja meg, ahogy csak tudja. S tudod, ezért, hogy csalódásból csalódásba essen az ember- felesleges kapcsolatot keresni.
2020. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos vannak akik még párkapcsolatot szeretnének szerencsére.

Akinek fontos tényleg h valaki várja ha hazaér vagy tudjanak közös progikat szervezeni -együtt-ezen van a hangsúly.:)

2020. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem íróval is egyetértek.Párkapcsolatot nagyon fontos szerintem.
2022. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
A kozossegen belul lehetetlen kapcsolatot kialakitani. Marmint tartos, komoly kapcsolatot. En nagyon vagynek egy tarsra, de rajottem, hogy elobb lesz lotto otosom. Teljesen atlag vagyok, nincs semmi stikkem, ranezesre meg sem mondjak, hogy meleg vagyok, de valahogy nem jon ossze. Ezzel nem magamat akarom levedeni, szimplan peldalozni szeretnek, hogy itt semmi sem garancia. Tegnap lent voltam egy barban, de a maradek eletkedvem is elment. Nagyon nem vagyok applikacio parti, de lehet a valosagnal meg a virtualis ter is jobb. A sracok ugy tekerik, mint a biciklit, megvetoek egymassal szemben, nagykepuek. Ezt abbol leszurtem, hogy csak alltam es szemleltem az embereket. Szomoru vagyok mert fogalmam sincs mi var ram, de ha igy folytatodik az orok egyedullet…
2022. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!