Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek nem rossz egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek nem rossz egyedül leélni az életüket, társ nélkül?

Figyelt kérdés
Legtöbben csak alkalmi kapcsolatot, vagy szexhaveri kapcsolatot keresnek. Nem érzik magukat magányosnak? Hogyhogy nem vágynak érzelmekre, szerelemre?

2020. máj. 9. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben, de nem mindenki :) 25f
2020. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Rossz lenne egyedül, ezért is van párom, együtt élünk. Én az első perctől kezdve erre vágytam, soha nem kerestem alkalmit.

Szerintem sokan nem fogadják el magukat vagy nem mernek, nem akarnak áldozatokat hozni. Egy kapcsolatért keményen melózni kell. Alkalmit meg könnyű összehozni. Viszont egy idő után kiég az ember és képtelen lesz érzelmileg kötődni.

2020. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon sokan megbánják majd, hogy nem párkapcsolatot kerestek, hanem csak szexeltek. Egy bizonyos kor után alapvetően nehéz párkapcsolatot találni, még a heteróknak is, nemhogy a melegeknek. Én is párkapcsolatot keresek, mert nem egyedül szeretnék megöregedni.
2020. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktam alkalmizni, szóval még az sem. De már hozzá szoktam a magányhoz.
2020. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbben NEM alkalmi kapcsolatot, vagy szexhaveri kapcsolatot képzelnek el maguknak, de ma Mo-n nem nagyon lehet felvállalt párkapcsolatban élni.
2020. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Húszas éveim elején járok de vágyom rá meg nem is. Teljesen tapasztalatlan vagyok, de párkapcsolatra nem vágyok, csak egy megbízható partnerre, ami természetesen nem csak szexről szólna. Én igazából azokat csodálom, aki könnyen talál "szexhaveri" kapcsolatot. Tudnék kötődni, de úgy nem, hogy most mi együtt vagyunk, összeköltözünk.. Szóval nem rossz "egyedül", nagyon sokan ehhez vagyunk szokva. Ha hetero lennék sem vágynék most rá, persze pár év múlva ez változhat.
2020. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal jobb, mint alkalmi, hazug színjátékban vergődni. Persze jó lenne egy Társ, ha úgy alakítaná az Élet!
2020. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt én is csak alkalmit kerestem. Aztán egyszer csak ütött bennem valami és nagyon nagy magányt kezdtem érezni pedig sok barátom volt akkor is és elég sikeres is voltam. Egyszer mindenki életében eljön ez. És nem igaz, hogy nem lehet felvállalni itthon a melegséget. Már 4 éve együtt vagyunk a párommal és másfél éve élünk együtt. Egyikünknek se volt még rossz tapasztalata a melegség miatt, mikor lakást kerestünk akkor se, sőt az idős bácsi akitől most béreljük a lakást meg is jegyezte milyen szép pár vagyunk és a felesége mindig küld sütit :) nem kell úgy csinálni mintha magyarországon nyilvánosan ölnék a melegeket :D jóformán senkit se érdekel ha normális vagy.

Vissza kanyarodva, az is benne van ebben a jelenségben hogy az emberek lusták, nem képesek áldozatokat hozni és azt mondják most nincs ideje kapcsolatra. Aztán mikor 40 évesen van ideje rá akkor meg hoppá nincs kivel ismerkedni kb max apakomplexusos tinikkel.


31/f

2020. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A melegek is társra vágynak, mint mindenki. Max nem vallja be magának, vagy pedig nincs tisztában azzal, mi a magány és mit hozhat az idő múlása.

Három párkapcsolatom volt,mind komoly sráccal,de egyik sem tudta a "hűség" szó fogalmát.

Hiába a nagy fogadkozás,elhatározás, ha az ösztönökön nem képes valaki uralkodni.

De ennek ellenére, inkább magam voltam, illetve most is vagyok, mint szexhaverságba, vagy ilyen - olyan összeugrásokba belemenjek.

Egy idős barátom azt mondta régebben, 40 felett már jó, ha várja valaki az embert otthon.

Én is vártam a párjaimat, mégsem volt elég a biztos otthon, a meghittség. Mert az "újdonság", a "láz " az elragadta őket,még ha meg is bánta mind utólag.

2020. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De eleg rossz. Bar remelem nem jutok erre a sorsra, azert felek, hogy az orok magany var ram. De talan van meg idom megtalalni a szerelmet...
2020. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!