Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van akinek sikerült úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek sikerült úgy érvényesülni melegként hogy nem tipikus "szépfiú"?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem biztos, hogy csunya vagy, csak mert magadat ugy latod.


De ha nem vagy egy adonisz, probalkozz hasonszoru fiukkal, van sok csunyacska pasi is boven.

2020. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy 'tipikus szépfiú' akkor biztos kevesebben fognak bepróbálkozni nálad, kevesebb módod lesz válogatni a pasik között. Viszont abban is biztos lehetsz majd, h aki meg akar ismerni az tényleg téged akar majd.
2020. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hogyan érvényesülni.

Ha azt jelenti az érvényesülés, hogy én is himrib**ckodhatok a romeon, akkor simán, mert jönnek ajánlatok meg minden. Normális ismerkedésre kevesebben jönnek, ha mégis, akkor "hát szimpatikus vagyok, de nem külsőre" vagy ha mégis, akkor 100%, hogy azt feltételezi, hogy rendszeresen, napi szinten k*rok valakivel és talán én csinálok valamit rosszul, hogy ez jön le, de ez a verzió ugyanolyan rossz, mert a végén kiderül, hogy nem veszi komolyan, amit írok és csak könnyű kalandra keres valakit, tehát igazából az első kategóriába tartozik. Az egyik konkrétan azt is írta, hogy úgy gondolja több faxt fogtam, mint kilincset, egy másik meg azt, hogy hópehely vagyok. A kettő meg eléggé kizárja egymást.

Szóval én csinálhatok valamit igazán rosszul és nagyon megosztó a személyiségem vagy nem tudom.

Szerintem a csúnyaságtól rosszabb, hogy valaki unalmas, érdektelen és mindegy, hogy kiégett hímringyónak vagy szűz pubinak gondolják, mert a végeredmény ugyanaz lesz.


A tapasztalataim szerint így érvényesülhet az, aki csúnya is. A lényeg annyi, hogy extrém, érdekes életet élj és szexuálisan sem szabad unalmasnak lenned.

2020. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nen vagyok kapcsolatra igy eleg azt belengetnem h engedelmesen terdelek, es irnak romeon nehanyan
2020. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tipikus szépfiúkat akarok megkapni, akkor igen.
2020. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok jó pasi. Mégis nagyon sok nagyon pasi volt már az életemben. Olyanok akik mikor élőben vártak úgy voltam vele, hogy tuti NEMET mondanak. Erre nem hogy nem mondtak nemet hanem többször is szexeltek velem. A párkapcsolataim is olyan pasikkal voltak akik el se hittem, hogy velem... Szóval sose lehet tudni.
2020. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érvényesülni,hogy az életben,munkában?A szexben ez

nem így mondjuk.Amúgy meg mindenkiben van valami

vonzó!

2020. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy sokkal vonzóbb az igényesség és a pozitív, de reális önkép.Mert MINDENKI tud dögös és szexi lenni, csak tudnia kell, hogy milyen dolgok (pl hajviselet) hozza ki belőle a legtöbbet.

Én pl tudom magamról, hogy optikailag magasabb a homlokom mint kéne, de ezért ha hosszabbra hagyom a göndör hajam, akkor meg kifejezetten helyes vagyok,

Vagy ha mondjuk annyira figyel az ember magára, hogy edz (nem kell napi 2szer heti 4szer, elég egy kis mozgás, ami belefér) és azért figyel, hogy mit visz be a szervezetébe az is sokat látszik.


Én annyit szoktam beszélni a barátaimmal, amikor egy srác vagy lány eljön mellettünk, hogy "de jó döntés annak a csajnak az a rövid haj!"

vagy "nézd azt a srácot, ha mondjuk oldalt rövidebb lenne a haja és egy lazább póló lenne rajtan mennyivel dögösebb lenne!


Szóval azt akarom mondani, hogy mindenki lehet dögös!

2020. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval teljesen egyetértek. Ronda ember nincs, csak igénytelen és/vagy olyan, aki nem tudja, mi áll neki jól.
2020. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!