Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Esélyem sincs párt találni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyem sincs párt találni ha nem vagyok olyan "tipikus szépfiú"?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
de van
2016. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
De van esélyed, nagyon is sok.
2016. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
idióta kérdés, persze hogy van esélyed. Csak nagyobb valószínűséggel lesz okos barátnőd min nagyon jól kinéző de buta :)
2016. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
De van esélyed persze, de ez több dologtól is függ. Pl én helyes vagyok, de amiért nem vállalom fel magam, visszahúzódó, vidéki vagyok, nincsenek barátaim, nem is nagyon mozdulok ki, így logikusabb, hogy még nem volt senkim.
2016. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Nem baj ha nem vagy trendi..


Egyetlen 100% os kizáró ok manapság ha se vékony se kigyúrt nem vagy. Szóval a dagadt,maci,átlagos egyre megy, az a selejtes, kutyának se nem kell fajta.

2016. máj. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el lesz olyan akinek tetszeni fogsz.
2016. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De van. :)
2016. máj. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem :D

Mindenkihez vonzódnak sokan. Vannak, akik a beareket(nagydarab szőrös férfiak) szeretik, vannak, akik a twinkekhez vonzódnak, vannak, akik a kigyúrt srácokra buknak. Sokan pedig mindenkit vonzónak tartanak, akinek olyan a személyisége. A lényeg, hogy mindig legyél önmagad, és bízz magadban.

2016. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!