Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan létezik, hogy egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy egy 23 éves srác heti egyszer kívánja csak a szexet? Vagy az én, heti 2-3 szexigényem túl nagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves srác vagyok, full passzív. A barátom 23 éves full aktív. Én igényelném a heti 2-3 szexet, viszont neki elég heti 1 szex. Lehet, hogy a sok pornó okozza ezt nála? Vagy egyszerűen csak ilyen kevés szexet igényel?


Ő nyilván azt mondja, hogy szimplán csak ennyi az igénye.



2020. máj. 4. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azt mondanám, hogy egyáltalán nem nagy az igényed, de mindenkinek más. Neki lehet tényleg elég heti 1x, mert így is jól elvan. Egyébként ezt a pornós részt nem értem. Nem szexel veled, de pornót néz és kiveri? Csak mert akkor ott tényleg valami gond lehet az ágyban, hogyha inkább a farokverést kívánja.
2020. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem veri ki, csak nézi...
2020. máj. 4. 11:33
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Én 29 vagyok de naponta is lenne kedvem élvezni pl egy orált :P
2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kiégett szexuálisan, vagy a munka miatt. Sokat dolgozik amúgy
2020. máj. 4. 11:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a munka miatt nagy valoszínűséggel. Én sem igénylem ha sokat dolgozok, ha van túlóra. Mikor szabin voltam akkor kb 2 naponta csináltuk kb.
2020. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexet én sem igényelnék sokat, de az orál pl hiányozna.
2020. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De én meg többet igényelnék heti 1 análnál pl, akkor mit csináljak?!
2020. máj. 4. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk ha a munka miatt fáradt akkor érthető,hogy neki elég egy.

Ha te többet akarsz,akkor izgasd fel. Ha már áll neki,úgyse utasít vissza.

2020. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak nézi a pornót, nem veri ki :D ugyan már...

No mindegy. Egyébként igen, létezik ilyen akinek nincs nagy szex igénye. Bár ha inkább pornóra veri, már pedig aki sok pornót néz az ki is veri rá, akkor valszeg az ágyban van baj. Vagy vele, vagy veled, ez már a ti dolgotok.

Az meg a másik, ha sokat dolgozik és le van terhelve valszeg nem lesz energiája dugni. Ilyenkor lehet jobb lenne ha nyaggatás helyett inkább nem is tudom megmaszíroznád vagy csinálnál neki vacsit hogy kicsit lazuljon. Egy pici romantika sokat számít.

2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk romantikázni :) le szoktam szopni többször is egy héten, viszont dugni csak heti 1-szer akar. A szex alatt én az anális szexet értettem. Lehet, páran félreértették. Az oké, hogy az ő farka kielégül, és lehet így már nincs igénye a az anális szexre, de nekem meg a popsimnak hiányzik egy kicsit több kényeztetés :)
2020. máj. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!