Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék olyan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan meleg közösséget, ahol hozzám hasonló srácokkal beszélgethetnék, ahol befogadnának és ahol biztonságban lehetnék önmagam?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen online csoport vagy valami esetleg?

Sosem voltak barátaim, mindig kitaszítottak a fiúk maguk közül a másságom miatt, és senki nincs akihez szólhatnék. Csak barátokat szeretnék, semmi mást. Csak egy közösséget ahol végre életemben egyszer beilleszkedhetek.



2020. ápr. 25. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a közösségeket amik a homoszexualitás köré szervezőnek kerüld el amilyen messze csak tudod, ha csak nem a szex a cél mert ott más nincs.

Ha közösséget keresel akkor ne a homoszexualitás legyen a szervező erő, hanem valami amit közösen szerettek csinálni. Én azt tapasztalom, hogy a fiatalok többsége nem foglalkozik a szexualitásoddal, ha te magad nem foglalkozol vele. Persze vannak kényes helyzetek, de ha odafigyelsz nem fognak kiközösíteni csak emiatt.

2020. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11-nek nagyon igaza van! A meleg világ sajnos a szexről szól, mert a "normális" melegek olyan messzire elkerülik, amilyen messzire csak lehetséges.
2020. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 27. 22:59
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer , pár évvel ezelőtt egy véletlen során olyan meleg csoporttal ismerkedtem meg,akik kirándulós,programozós emberek voltak.

Korban 22 és 55 közöttiek. Sosem voltam még olyan kulturált és értelmes, nem szexre hajtó emberek között,mint akkor. Engem egy haverom hívott el,szeretettel fogadtak,pedig ismeretlen voltam. Azonnal beindult és jól a kommunikáció,sok túrán és tárlatlátogatáson, múzeumok éjszakáján stb vettunk részt. 12-en voltunk amúgy. Ha valaki nem jött, hiányolták. Kettőnek volt éppen kapcsolata, többiek akkor szinglik voltunk.

Nagyon nagy,több órás beszélgetések történtek,és ami a fő, senki senkivel nem "kezdett ki". Még csak olyan gesztus sem volt,ami félreérthető lett volna.

Sajnos ebből 7-en kulföldre mentek boldogulni, három messzire vidékre költözött, így ketten maradtunk. Már csak írogatunk a sráccal egymásnak, elmaradtak a programok.

De nagyon szép emlék maradt,sok derűs és kedves órát okozott nekunk !


50 F Bp.

2020. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

Akkor sorjában. A kérdésedre válaszolva igen, létezik, de kifejezetten ritkán nem épül szexualitásra. Gondolj csak bele, ha valakit az adott emberekben semmi nem érdekel, csak az, hogy meleg, abból az egyetlen, amit leszűrhet, az az, hogy lehet esélyük, ha be akarnának próbálkozni valakinél. Mindenesetre felmerül a kérdés, hogyha erre gondoltál először, és nem csak arra, hogy elfogadjanak, akkor nem szeretnél-e te magad is valamiféle kapcsolatot. Ha viszont de, és nem alkalmizni szeretnél, legalábbis komolyabb kapcsolatban gondolkodsz, akkor ettől függetlenül a hasonló közösségeket nem ajánlom. Ha itt beszélgetésbe elegyedsz néhány értelmesebbnek tűnő emberrel, szerintem jóval több sikered lesz. :)

Másodszor, a kitaszítottságodat átérzem, nagyon meg tudja viselni az embert. Az élethelyzetedet nyilván pontosan nem ismerem, de én azt tudom javasolni, hogy próbálj meg egy másik, minél értelmesebb társaságot keresni magadnak, lehetőleg hasonló érdeklődési körű emberekkel, hogy tényleg legyen valami, ami összetart titeket. Nem a legjobb Magyarországon az elfogadó emberek aránya ugyan, de a fiatalabb és értelmesebb emberek között igazából tényleg az már a ritkaság, ha valaki emiatt képtelen elfogadni az illetőt. Szóval ne add fel! :)

És ahogy néhányan előttem, én is szintén felajánlom, hogy ha gondolod, szívesen beszélgetek veled.

2020. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!