Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék olyan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan meleg közösséget, ahol hozzám hasonló srácokkal beszélgethetnék, ahol befogadnának és ahol biztonságban lehetnék önmagam?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen online csoport vagy valami esetleg?

Sosem voltak barátaim, mindig kitaszítottak a fiúk maguk közül a másságom miatt, és senki nincs akihez szólhatnék. Csak barátokat szeretnék, semmi mást. Csak egy közösséget ahol végre életemben egyszer beilleszkedhetek.



2020. ápr. 25. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

De ennek miért kell meleg közösségnek lennie?

Nem lehetne, hogy az érdeklődési köröd alapján keresel magadnak egy csoportot? Mert melegekkel sem biztos, hogy megtalálod a közös nevezőt. Eleve nagyon nehéz barátkozni melegként más meleggel, mert azonnal mindenki szexet akar és mást nem.

2020. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én egy olyan meleg srác vagyok, aki hozzá hasonlóan megélte ugyanezt a kitaszitottságot, holott mindig hetero világhoz szerettem volna tartozni.


Meleg vagyok, de harmincon tú is szűz, mert olyan az értékrendem, hogy az igazi értékek lennének fontosak és egy nagy szerelmen, szereteten lpuló tartós kapcsolat.

Szóval egyáltalán nem igaz rám, amit #1 a melegekről ir, amúgy viszonylag sajnos joggal.


Ha amiatt szerenél meleg barátokat, hogy ne kelljen megjátszanod magadat, de amúgy hetero életvitelű, gondolkodású, érdeklődésű srác vagy, és legalább 22-23 éven felül vagy, akkor irj rám, barátkozhatunk.

Ha fiatalabb vagy, akkor inkább ne, mert úgy érezném, hogy én rontalak meg - akkor is, ha ez nem igaz...

Én 30 éves vagyok.

2020. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Közösség nem nagyon van, legalább is szexmentes. :( De ha gondolod írhatsz.
2020. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is ugyanilyen közösségben szeretnék beszélgetni, ismerkedni. Kizárólag komoly céllal!
2020. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazán sajnálom, hogy ilyen érzések vannak benned! Mindig is rosszul viseltem ha valakit kitaszítanak, olyankor szeretem az embereket felkarolni. Anyum nevelte ezt belém :) Én is meleg vagyok, ugyan akkor nincsenek meleg barátaim. Valahogy sose jött össze őszinte barátság így annyira nem is erőltettem. Szóval ha szeretnéd, én itt vagyok :) szeretnék végre én is melegekkel barátkozni végre.

Oh és 21 éves vagyok :)

2020. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, hogy vannak még páran itt is akik valóban nem szexet keresnek, hanem barátként ismerkednének. Sajnos a sok szexre hajtó, és egyéb extrém bzik miatt sokan hiszik azt hogy ez nem is létezik, pedig hát, szerencsére van még ilyen is!
2020. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
csinajink egy meleg csoportot es jokat beszélgethetnénk :)
2020. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy itt mennyi a hasonlóan gondolkodó ember, aki hú, de szeretne normális melegekkel ismerkedni, a válaszadók egyetlen privát üzenetre sem reagálnak, amikor megkérdezem, barátkoznának-e.


Szóval ennyit a nagy sirás-rivásról. Nem lepődöm meg, mert a társkeresőn pontosan ugyanez megy. Sirunk-rivunk, de mikor kopogtat valaki az ajtón, még csak ki se nézünk, hogy ki az....


Röhejes!


#2 voltam

2020. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 es abszolút igazad van.én is ugyanígy szoktam járni.😞
2020. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Los angelessben egészjó meleg kőzösség van.
2020. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!