Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legfurább amit melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfurább amit melegként sráccal átéltél szexben?

Figyelt kérdés
Vagy amit csak kértek és akár lehet meg se tetted.
2020. ápr. 11. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

szex közben belém pisilt...

megbeszéltük, hogy lehet pisi is, de nem gondoltam, hogy így...

29/f/bi - passzív

2020. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tettem meg de azt akarta hogy altatózzam be és dugjam meg úgy amit vegyek fel telóval. És ez egy 21 éves épp diploma előtt álló kinézetre jóképű és normális srác. Döbbenetes élmény volt és ezt szóban tehát nem szóarkozott. Élőben egy pár tali után.
2020. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Azt kérte, hogy fojtogathasson szex közben, de nem mentem bele

Nem szeretem, ha erőszakosak velem

18f

2020. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Aláznom és használnom kellett a srácot. Izgalmas volt. Később több talink volt és mindig volt benne új elem. Meglepett mert 17 éves volt csak.
2020. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy jó haverommal sétáltunk majdnem 10 éve egy este a Károlyi-kert mellett a belvárosban, amikor az az ötlete támadt, hogy pisilnia kell, de igyam meg. (Addig tényleg csak haverok voltunk, pár alkalmi szex csak később volt vele, azok se hétköznapiak)

Letérdeltem tehát 2 parkoló autó közé, takarásban, és megittam amit a számba engedett. Azóta tudom, hogy milyen íze van a pisinek, hát, nagyon nem finom. :)


32/f

2020. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

off Ilyen szituációt, mint amit az #5 írt, akkor tudok elképzelni esetleg, ha mindkét fél full részeg, és azt se tudják mit csinálnak... 😅

Csak, h a kérdésre is válaszoljak, nekem is pisiszexszel kapcsolatos volt a legextrémebb élményem, ami megtört velem idáig. Amit pedig nem tettem meg az, h a srác kért, h fojtogassam dugás közben.

2020. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
74%
Miért tartjátok a fojtogatást ilyen extrémnek? Az tök izgalmas, csak persze a mértéke nem mindegy. Nagyon enyhén jó játék. Akik durvábban szeretik, azoknak persze vigyázni kell, hogy ne legyen baj.
2020. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A pasi a cigi a fenekemről szívta fel. Érdekes volt, de utána nagyon jól szórakoztunk.
2020. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 én azért tartom extrémnek, és azért nem tettem meg, mert nagyon könnyen elfajulhat a dolog a pillanat hevében, és könnyű (akár halálos) sérülést okozni... a light sm nekem nagyon bejön, de a fojtogatás már nem az a kategória, számomra legalábbis. (#6 voltam)
2020. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:
100%
# 9: Igen, ezzel vigyázni kell, de óvatosan (kézzel és odafigyelve) csinálva izgató. Pl nem a nyakat szorítva (annak nyoma is maradhat), hanem a szájat és az orrot befogva.
2020. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!