Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha valaki melegként még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valaki melegként még gerontofil is?

Figyelt kérdés

Én 15 éves korom óta tudom, hogy vonzódom az öreg, sármos férfiakhoz... 29 éves koromig hetero kapcsolatban voltam azonos korosztályúakkal. De a sok kudarc után engedtem a vágyamnak és találtam is hamar partnert. Amiből egy csodás szerelem alakult. Ő 67 éves és jó pasi. Olyan adotságokkal amit egy 20 évesis megirigyel. Nem él nyugger életet. Imádom!

Azért is a kérdésem, mert ha meleg idegen közösségben vagyunk, akkor összesúgnak...

Pedig semmi anyagi oka sincs és nem is pénzel. Ha el is megyünk valahová megosztjuk a költségeket... Kicsit eltértem, de azért tettem, hogy egy kicsit bele lássatok egy ilyen ember életébe...


2020. ápr. 10. 15:56
 1/7 anonim válasza:
59%
Szerintem nem. Miért lenne?
2020. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz. Hiánycikk.
2020. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se gáz. Nincs senkinek köze hozzá amúgy se.
2020. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz! Nincs köze, de igy nem együtt öregszünk. 2 éve vagyunk együtt és ki tudja mennyit lehetünk még... Túl érzelmes vagyok és félek, ha elveszítem azt én sem élem túl.
2020. ápr. 10. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

A lényeg hogy boldog vagy.

Heteró ismerőseimnél az asszony 25évvel idősebb, ő 3éve pelenkázza feleségét.

De ez a házassági szerződésük én is benne volt hogy nem hagyják el egymást mert a nő gyerekei csak így mentek bele az eskübe, mivel ő is fog örökölni.

2020. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi gáz, meg mi nem, azt a többségi norma dönti el. Mivel 4 milliárd nő (és úgy száz millió passzív meleg) ugyanígy van agyilag programozva erre a sármosság-témára, ezért ez nem tekintendő gyomorforgató jelenségnek.


Ahogy az se, amikor a "Kinek tetszik XY (amúgy 18 múlt) srác - kép alul" Gyk-s kérdéstípus alatt nyolcasával pedofílozzák egymást hülye kis tinilibák, ha valaki véletlenül jót merészel mondani. Persze miután végigmeztelencsigáztak, lebabaarcoztak, és tele8uziztak a kérdezett személyt illetően három oldalt.


Talán inkább pont a gerontofilia rémuralmát éljük ezen a bolygón...

2020. ápr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne probléma ? Ti szeretitek egymást, vagy sem ? Hát akkor kinek mi köze van még hozzá ?
2020. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!