Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az INSTA oldalakat nézve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az INSTA oldalakat nézve nincs bennetek az, hogy nem vagytok elég jók?

Figyelt kérdés
Mostanság kezdtem instázni. Az igazság hogy úgy látom mindenki sokkal szexibb mint én, stb. Tök lehangoló...
2020. ápr. 9. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem instázom.
2020. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan csak nők vannak benne, de érdemes megnézned, ez minden híres insta sztárra (sőt a legtöbb átlagemberre) igaz.

[link]

2020. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se instázom, de gondolom ott amúgy is mindenki össze-vissza filterezi a fotóit, úgy állítja be stb. Rólam is lehet két olyan képet készíteni egy időben, hogy szinte nem is tűnök egy embernek. Ne parázd túl.
2020. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Aki ezen görcsöl, nagyon éretlen személyiség.
2020. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos segíteni fog neki kedves 4. válaszoló. Te nagyon érette vagy hogy ezt írtad...


Amúgy hidd el mindenkinél van jobb. Ha lesz párod aki szeret ez el fog múlni.

2020. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez mindenkiben megvan, de amitől én még inkább rosszul érzem magam, az az, hogy látom, hogy kvázi minden meleg ismeri egymást, mindenki ugyanazokat az embereket követi, tökre zárt az egész magyar közösség. és ilyenkor kb. azt érzem, hogy oké én ahhoz sem vagyok elég jó, hogy ennek a közösségnek a tagja legyek.
2020. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!