Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi jó a csókolózásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó a csókolózásban?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem, hogy mi jó benne. Nem az értelmét keresem, hanem tényleg csak érdekel, aki élvezi mit élvez benne. Ugyanezt a kérdést feltehetném a szex különböző formáira is. Onnantól nekem, hogy valakiben nincs egyféle fokozatosság és azonnal nyitott ( alkalmi ) én ezt az egészet nem értem miért jó.
2020. márc. 13. 09:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élem üresen az életem és nem gondolom hogy az élet "nyomoru" amivel szemben a csókolózás fontos és jó lenne... Nem mindenféle tanácsot várok csak hogy irja le aki élvezi, hogy mit élvez benne, de úgy látszik ez az általános iskolai szint sokaknak meghaladja a képességeit és egyszerű válasz helyett mindenféle értelmetlen teóriába és a kérdező véleményezésébe kezdenek... Nem értem miért kell trollkodnotok... Crazy girl írta eddig az egyetlen értelmes választ, teljesen saját hozzáállását írta a kérdésre adott válaszként. Én olyan vagyok amilyen. Nem ámitok senkit...
2020. márc. 13. 10:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit élvezni lehet benne, az nem fizikai érzés, tehát belülről kell jönnie, innentől kezdve kérlek hidd el, hogy benned lesz valami gond ezzel kapcsolatban (amíg nem jutsz el a felismeréshez addig persze mondhat bárki bármit, bár a dolog egy irányba mutat a válaszok tekintetében is).
2020. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bennem nincs semmi gond, hitegess mást... Sokféle ember van te nem fogod fel nem én. :)
2020. márc. 13. 12:13
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Te eldöntöttél magadban egy választ, amit kapni szeretnél. Aki nem ezt írja, azt piszokul leoltod! Te most erre maszturbálnál, vagy mi? A kérdés maradjon költői,tehát nem kérek rá választ!
2020. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedre jól válaszoltak többen is.

De, nem akarod meghallani, ez azért lehet mert szüz vagy mind érzelmileg, mind lelkileg.

Salynállak

Mi jó az ölelkezésben?

Tudsz rá válaszolni?

2020. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ezen megnyilvánulások után nem szeretne a barátod lenni.
2020. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene meg az altalanos iskolai szintet sem a szadra venned azok utan, hogy a #10-es (egyebkent remek) valasz meg csak el sem gondolkodtatott.
2020. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!