Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi jó a csókolózásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó a csókolózásban?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem, hogy mi jó benne. Nem az értelmét keresem, hanem tényleg csak érdekel, aki élvezi mit élvez benne. Ugyanezt a kérdést feltehetném a szex különböző formáira is. Onnantól nekem, hogy valakiben nincs egyféle fokozatosság és azonnal nyitott ( alkalmi ) én ezt az egészet nem értem miért jó.
2020. márc. 13. 09:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lehet aszex vagyok vagy nem tudom... Nekem nagyon elvi szinten sok idő után lenne kedvem bármihez, amihez megértem ha nincs türelme másoknak, de én alapjáraton először a személyiséget és a gondolkodást akarom megérteni.
2020. márc. 13. 09:35
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Valószinüleg nagyon sok időd van, és nem tudsz magaddal az életétdel mit kezdeni.

Mindened megvan, de még sincs semmid.

Neked nem a szexel van bajod, hanem az élettel.

Tudom nem tetszik a válasz, de így van.

2020. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Esmeralda tipusu semmitmondó jóslásmondásos hegyi bölcsek véleménye nem igazán érdekel... Látatlanban véleményt alkotni bárkiről vagy bármiről rendkívül ostoba dolog...
2020. márc. 13. 09:53
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Ezt egy ételre is mondhatjúk,

Kimaradt belőled a só, bors.

Nevelésnél csúszott el valami.

Baszhatod.

2020. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Konkrét kérdésre mi jó a csókolózásban? konkrét választ írjon aki tud. Mindenféle magából kiinduló pihentagyú ezoteri véleménye a legkevésbé se érdekel.
2020. márc. 13. 09:55
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez itt a gond hogy nem érdekel semmi

Csak salyát magad.

2020. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Egybeforsz azzal akit kívánsz
2020. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet te szexmániás vagy de azért mert valaki nem az nem kell mindenféle baromságot írni! Belőled maradt ki valami de nagyon... Én jól érzem magam ugy ahogy vagyok, de te sokat szenvedhetsz ha pl nem tudod felfogni és tiszteletben tartani ha valaki nem olyan, mint te, na de nem is foglalkozok tovább az értelmetlen kommentjeiddel...
2020. márc. 13. 10:04
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretem a nyelves csókokat és ha harapják a számat.

Amiből eldönthettem hogy a partnerem milyen: stilusa, beszélgetés pl: érdeklődési körök, pár hét után a csók... ezekből kiderül hogy milyen lesz akar az ágyban is.

2020. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy pár percre testileg teljes bizalmat adsz valakinek, amivel elfelejted az élet minden nyomorúságát. Teljesen lekapcsol a világról és ösztönösen csupán a másikra koncentrálsz. A tudat, hogy olyan módon érintesz meg valakit, ami amúgy intim szférába tartozik, és ezzel ő megajándékoz, ez izgalmat, érzelmi kötődés alakít, persze mellé folyamatosan endorfinnal pumpája az agyad. A szex ugyanez, csak 2 teljes mértékegységgel magasabb szinten. Az emberi érintés is hasonló, csak rövidebb, gyengébb adagban. Erre elemi és ösztöni szinten vágyunk, olyan folyamatokat indít el bennünk, mely nélkülözhetetlen az életben maradáshoz, és az egészséges mentális állapot megőrzéséhez. Az, hogy nem tapasztalod, vagy próbálod elhitetni velünk, hogy nem vágysz rá, csupán önámítás. Ha megtapasztalod, rájössz, hogy eddig üresen élted az életed.
2020. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!