Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemisták ti hogyan ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták ti hogyan ismerkedtek? Van siker? (Komoly meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Nem vagyok izmos, és valamiért azt làtom a melegek körében a muszkli sokkal fontosabb mint a heteroknál. Egsetemistaként nyilvá a célcsoportom szintén egyetemisták, de nagyon sok a felszínes meleg...


Átlagos srácok nektek van sikeretek?


2020. márc. 13. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Kolesz.

Rengeteg a kíváncsi, de bele lehet futni komolyabb dolgokba is. Pl voltam orgiába torkollott bulin, ahol gyakorlatilag mindenki mindenkivel.

2020. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem az orgiákat értette komolyabb dolog alatt.


Nekem is hasonló az észrevételem. Bár, most egy időre felhagytam a párkereséssel, amíg nem rendezek magamban egyet s mást, valamint amíg nem coming outolok.

2020. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna sehogy, szinte csak heterókba botlom, szval...
2020. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Az elsőhöz hasonló nemibeteg fertők miatt próbálok okos és türelmes lenni, de mindenki csak kefélni akar. Aztán meg majd csodálkoznak, hogy 90%-uk az intenzíven végzi, vagy meghal.
2020. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sikerélményem nincsen, sok az egoista barom akik csak szexet akarnak azonnal, ha meg nem az van amit akart akkor meg nyávognak. Online még nehezebb mert vannak olyan kamusok akik több profillal mozognak és többször is csőbe akarnak húzni. Itt is volt már olyan hogy egy nyughatatlan léleknek többször is írtam választ úgy hogy azt hittem, több más embernek írtam, azután persze jön a sértődöttség, hisztizés hogy mit keresek megint, meg a válasz nélküli eltűnés.
2020. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem a koliban volt sikerem
2020. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanúgy ismerkedünk, ahogy mindenki más. És ugyanúgy mindenki csak kefélni akar, tisztelet a kivételnek (pl én :D)
2020. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Most mar meg nehezebben, hogy suli sincs.🥴😃
2020. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemen vannak szép számban melegek, biszexek, csak meg kell őket találni. Nézelődj tinderen, planetromeon,vagy itt. Türelem kell hozzá, de meglesz a siker.
2020. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak izmos,vékony is bejövős:)
2022. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!