Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Középiskolai vagy egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolai vagy egyetemi tanárok között sok meleg van?

Figyelt kérdés

Mind jártunk ugye iskolába, voltak férfi tanáraink - most az egyetemen, ahol tanulok evidens, hogy vannak férfi oktatók - és iszonyatosan vonzónak tartanám a tanár-diák viszonyt.


Melyik egyetemre jártok? Mi a tapasztalatotok meleg tanárokkal? Persze van akiről a nemi identitását nem lehet megmondani, de hátha van itt valakinek tapasztalata ilyennel. Vagy esetleg meleg tanárok kommentjét vagy üzenetét is szívesen fogadom.:)



2020. márc. 12. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem középsuliban volt kalandom tanárral
2020. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban pont annyi meleg van köztük mint bármilyen más szakmában, vagy társadalmi csoportban (5-6% közötti), kivéve egyes művészeti egyetemek, karok, na meg a táncművészeti :D (a balettosok között inkább 60-70% az arány)

Középiskolában nincs tanár-diák viszont sem heteró, sem meleg, ha igen akkor az adott tanerőt év végén megkérik hogy szíveskedjen másik intézményben folytatni a pályafutását és közös megegyezéssel távozni (az új helyre meg nem veszik fel).

2020. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Kaland nem volt de voltak közismert meleg tanárok.
2020. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Reméljük nem
2020. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyetemistaként alapvetően egyetemi tanárokkal ismerkednék:) és nem csak kaland céljából. A gondolat vonzó, hogy a másik is értelmiségi... ezzel senkit nem nézek le, csupán izgalmasnak tűnik a dolog.:)
2020. márc. 12. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én meleg tanár vagyok, és nem szeretem összekeverni a viszonyokat. A tanár-diák kapcsolat nem a szexualitásról kell hogy szóljon szerintem. Annyi köze van a diákoknak a szexuális preferenciámhoz, mint pl. hogy milyen színű alsónadrágokat hordok, tehát nincs kapcsolat.
2020. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam, hogy a tanároknak publikusan kell kezelni a szexualitásukat a hallgatók, diákok előtt, és az alsó nadrág sem korrelál azzal, ha valaki felnőttként ismerkedne tanárokkal. Szexuális szempontból sem érdekel a dominancia oldala, úgy értem, hogy nem igényem a szubmisszív diákot eljátszani. Csupán még mindig izgalmas a gondolat, hogy tanárral lehetne ismerkedni...:))
2020. márc. 13. 07:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont tanárral, azonkívül hogy oktat, mi tetszik neked bennük? Ha belső dologra vágysz, azt nem csak tanárok tudnak nyújtani, ha külsőre, akkor meg bárki be tud öltözni tanárnak és akár meg is hazudja azt.
2020. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok? Talán inkább kevesebb... Oké, hogy van egy réteg, akinek semmi nem áll az útjában, de van egy másik is, aki nem az a zászlóvivő-típus, és úgy szocializálódott, hogy jobb, ha csendben elvonul a margón kívülre. És eleve olyan szakmát választ, ahol jóval kevésbé van a kedves társadalom szeme előtt. Aki ma tanár, azok többsége még nem ebben a rendszerben álmodta meg, hogy majd tanár szeretne lenni, pláne vidéki közegben még gondolatnak is merész lett volna anno. 30 éve a melegség megítélése azon a szinten volt kb., mint ma a pedofíliáé.
2020. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam középiskolai tanárként anno. Volt olyan esetem, hogy megkörnyékezett egy pár tanítványom, de normális tanár ilyenbe nem megy bele. Egyébként nálunk a tanári kar és a diákok fele is meleg volt, mivel müvészsuliról van szó. Viszont tanár-tanár közt történtek bizonyos dolgok, amit egy fantasztikus kolléga ki is posztolt. Év végén repültek mindketten, de mivel olyan szakot tanítottak mindketten amire képtelenek voltak szakoktatót találni annyi pénzért, év elején mindketten visszatértek, mint pár. Ilyen is van.
2020. márc. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!