Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anotalkon lehet kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danika20040614 kérdése:

Anotalkon lehet kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Mar nagyon kene egy helyes fiu aki tenyleg szeret es akar is kapcsolatot nem csak szex et.

Szerintetek megpobaljak ott keresni?

Eggyatalan van ott helyes pasi?


2020. febr. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az egyik lehető legrosszabb ötlet. Ha nem pont úgy nézel ki, vagy gondolja, máris off. De sok sikert a sok kamus között.
2020. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.. Az Anotalk lényege, hogy ismeretlenül beszélgethetsz egy ismeretlennel, nincs se kép, se név, semmilyen információ.. De állítólag sokan használják, többségében fiúk.. Lehet rajta ismerkedni igen.. Csak szerintem az Anotalkos "beszélgetések" többsége csak 2-3 perces beszélgetés marad .

De ha úgy gondolod, hogy érdemes lehet, hát próbáld ki.

2020. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok! Kedves kérdező! Én egy időben használtam az AnoTalkot... Igaz csak beszélgetésre és tanács kérésre, de azt tapasztaltam, hogy 10-ből hét ember normális. Átlagosan fél órás beszélgetéseim voltak. Bár lehet nekem volt szerencsém.


A kérdésre válaszolva: véleményem szerint lehet használni ismerkedésre is, mert akadnak normális emberek is. Már csak neked kell eldönteni mire szeretnéd használni és az belefér-e a jó ízlésbe. De egyébként nekem is írhatsz, mert komoly kapcsolatot keresek. És úgy gondolom nem vagyok "kamus" és a szándékaim komolyak.

További szép napot kívánok mindenkinek!

2020. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!