Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatot, komoly kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot, komoly kapcsolatot kereső emberek miért ijednek meg az érzelem szótól?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve próbálok egy - két , általam jobbnak tartott társkeresőn ismerkedni,de csak párkapcsolat miatt.

Meglepődtem, hogy viszonylag simán indult, én is írtam, nekem is írtak....nem volt baj a kulturáltsággal, vagy a szándékokkal...Viszont amikor a részletesebb ismerkedés kezdődött volna, elmondtam,hogy érzelmes vagyok és szeretem, ha felém is kimutatják az érzelmeket. Mindenki ekkor vagy elköszönt, vagy ghostingolt, jó meleg szokás szerint.

Nem értem, miért ijesztő , ha valaki felvállalja, amilyen és nem durva, nem szexközpontú, vagy nem tucatember. De pár haverral beszélgetve, akik heterok, ők is azt mondják, ma a nőknél sem divat az érzelem, csak adj neki és kész.


Akkor viszont nem értem, miért van a sok kérdés,panasz,stb, hogy nincs alkalmas ember, nem lehet ismerkedni, nem lehet kapcsolatot építeni.

Ha meg sem próbálja senki, akkor persze, hogy nehéz.

Még annyit, hogy aki viszont szerintem olyan , hogy érzelmes, vagy érti miről van szó, azok mind vidéken élnek.

Sajnos a távkapcsolat pedig nem működik...:(


Na fiúk, tényleg félni kell a szótól, vagy az érzelmektől? Tényleg a semmire sem jó laza dolgok a menőek ma ?


2020. febr. 14. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen sajnos a laza dolgok a menők.Ma a kapcsolatot nem megélni szeretnék hanem kiélni akarják!én is érzelmes kapcsolatra keresek társat de sajnos ritka .....
2020. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert a "jobbnak tartott" társkeresőn is a többség inkább csak a laza szexet keresi. Inkább dugópajtit mint összebútorozós holtodiglan kapcsolatot. Tanács: ne támadd le a másikat egyből érzelem-kitörésekkel (pláne úgy hogy nem is ismered igazából), inkább csak lazán ismerkedj és ha majd kölcsönösen kialakulnak az érzelmek akkor vezesd elő őket. Ha kölcsönös akkor a másik fél még örülni is fog neki, addig viszont inkább megrémiszteni fogja.
2020. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzelem az mi?
2020. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Pest megyei vagyok ha a vidéket említetted

Minden nap benn vagyok a városban.

40 éves vagyok már mindig kerestem az érzelmes, értelmes lényeket és persze a szerelmet, mára már hányingerem van az egésztől aki szerelmet és hasonlót keres azt reklámozza gyere rugj belém használj ki. Ha van valakinek ténylegesen jó tapasztalata írjon, és felvilágosítom hogy tuti csalja a párja vagy valami hasonló.

Eldobható, fogyasztói társadalomban élünk ezt választottuk.

2020. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy része nem komolyan gondolja, vagy nem is igazán akar tenni érte semmit, csak a gép előtt álmodozik.
2020. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Könyörgöm! Férfi vagy!

Komolyan vennêl bárkit is aki szex nélkül is beléd zúg?

2020. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, érzelmes kapcsolatot nem lehet keresni, az alakul és ahhoz idő kell, nyílván az attrakció és szexuális együttlét is fontos ebben.

Nem fogok egyből valakinek az érzelmeimről áradozni, és igen, valóban sok embert megijeszt ez, mintha a másik kapcsolatfüggő lenne.


Szóval örülnék az érzelmeknek, ehhez előtte más is kell:))

2020. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyar melegek ilyenek.

Ha kinézel németbe egész más a két réteg.

2020. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért vannak kivételek.
2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!