Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha melegként gúny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha melegként gúny tárgyává válok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem azon melegek közé tartozok, akikről azonnal lejön, hogy mi a helyzet. Ellenben azok közé tartozom, akik ha belecsöppenek, egy társaságba, s elengedem magam, akkor egy idő múlva feltűnnek dolgok másoknak. Többek között, hogy egyedülálló vagyok, nem nézem a nőket, nem beszélek a nőkről, s mivel nincs túl nagy önbecsülésem, így hiányzik belőlem az a "kandúr jellem" is.

Az emberek többsége elfogad, s a hétköznapi életben is elég jól tudok boldogulni. De egyszerűen felbosszant, hogy mindig belefutok olyan emberekbe, akik képtelenek túllépni azon, hogy meleg lehetek, vagy feltehetően meleg vagyok. Sajnos ez a munkahelyeimre is igaz. A többséggel nem volt semmi bajom, de mindig volt 1-2 ember, aki ezen pörgött.


Most találtam egy olyat, ahol elvagyok. Senki nem szól be, senki nem tesz megjegyzéseket. Ellenben van egy volt kolléga, aki néha visszajár.

Korábban is voltak "poénos" megjegyzései, de elengedtem a fülem mellett. Azonban most már úgy érzem egyre inkább átlépte azt a határt, ami számomra tolerálható. Néha visszajár, és folyamatosan kapom tőle a "poénos" megjegyzéseket a melegfelvonulással kapcsolatban, vagy a melegséggel kapcsolatban. És most már más előtt is mondja.

Ma volt az első olyan, ahogy azt hittem megfordulok, és pofán verem. Úgy gondolom, hogy erősebb vagyok nála mentálisan, fizikailag. Azonban azon gondolkodtam el, hogy amennyiben meglépem, hogy megvédem magam, akkor egyrészről elismerem, hogy tényleg meleg vagyok, másrészről pedig beismerem, hogy zavarnak az ilyen beszólások.


Ti mit tennétek?

Voltatok ilyen helyzetben?


32/F


2020. febr. 20. 00:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és elnézését a késői válaszért.


Pár dologgal nem értek egyet.

Az, hogy meleg vagyok nálam sosem volt probléma elfogadás terén, lévén én más óvodás koromban a fiúkat bámultam, első osztályban szerelmes levelet írtam az osztálytársamnak. Viszont azt gondolom, hogy azért mert meleg vagyok még nem kell elfogadnom, ha emiatt kigúnyolhatnak, vagy pedig gúny tárgyává válhatok huzamosabb ideig. Mert mindenkinél van egy pont, amikor robban, amikor betelik a pohár, vagy csak rossz napja van, és akkor nem tud elsiklani a dolgok felett.

Én ezt a volt kollégámat lassan öt hónapja ismerem, és öt hónapja már igazán tele lett vele a tököm. Főleg azért, mert rajta kívül mindenki békén hagy, és még rejtett beszólásokat sem kapok. Kereskedelemben dolgozom, és nem csak négyszemközt hangzott már el "poénos" beszólása, hanem konkrétan az eladótérben számunkra ismeretlen emberek előtt.


Meleg társkeresőkön is fent vagyok, és szoktam látni olyan fényképes profilokat, amelyen nagyon feminim férfi van. A héten azzal nyugtattam magam, hogy van munkám, mindenki elfogad ezt a majmot leszámítva. Az utcán végigmenve senki nem szól be, mindenki békén hagy, de ezek a feminim férfiaknak valószínűleg nem ilyen életük van, és én még ezzel a problémával befoghatom a számat.

Nem csak arról van szó, hogy meddig ment el, hanem meddig fog elmenni, ha csak legyintek az egészre.

2020. febr. 22. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!