Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem így magam kielégül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam kielégülés után?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni, hogy hogyan is érzek.. leginkább megalázottságot és bűntudatot.

Szégyenérzetet is sokszor, és utána undorodom az egésztől. Legszívesebben úgy tennék mintha meg sem történt volna


2020. febr. 11. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Régebben Velem is előfordult

Ugyan így éreztem, a társadalmi elvárások és a katolikus egyház hazugságai miatt volt nálam.

De van hogy orgazmus után a páromat nem kívánom pár percig vagy fél óráig, míg kipihegem magam.

2020. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Ehhez nem kell melegnek lenni, szerintem a legtöbbunkkel így van. Elmegy a vágy és idő, amíg visszajön.

De ne okold magad, nem tehetsz róla. Legfeljebb akkor gond, ha titokban kell csinálnod, mert nem vállalhatod fel.

Fel a fejjel !!!

2020. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert, mert olyasvalakivel voltal, aki nem kellene semmi masra? Vagy onkielegitesre is vonatkozik?

Nagyon sajnalom. Remelem, ki tudod kuszobolni idovel. Mert az eszeddel biztos tudod, normalis az iranyultsagod. Vele szuletett es meglepoen gyakori hajlam.

2020. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag,vagy adottságra nem a megfelelő partner mellett érezzük ezt. Más a barátság,és más a szerelem.
2020. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor éreztem ezt, mikor olyan valakivel voltam, akihez különösen nem is vonzódtam, csak próbáljuk ki alapon.
2020. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!