Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem esélytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem esélytelen vidéken párt találni? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Itt senki nem coming outol, a homoszexualitás tabutéma vagy sértés, nincsenek helyek, ahol melegek ismerkednek, a társkeresőkön jó, ha összesen 10-en regisztráltak innen, sehol nem látsz egy szivárványos zászlót vagy melegeket kézen fogva sétálni, vagy bármi ilyesmit.

Nem tudok minden hétvégén feljárni Pestre, így nem tudok ismerkedni se.

Alkalmi nem érdekel. Csak ismerkedni akarok fiatal srácokkal. Már úgy vagyok az egésszel, hogy amíg nem kerülök Budapestre, felesleges is erőlködnöm.

Veletek is így van/volt?

18/F


2019. dec. 18. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyjából ez a helyzet...Budapest vagy alkalmi.
2019. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A lakosság kb. 5-6%-a meleg, kisebb település = kevesebb emberszer * 5%. Nem lehetetlen, de nem is könnyű. Bp-n azért könnyebb mert 2 millió ember * 5% ugyebár.
2019. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Szexre sehol nem nehéz.
2019. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2.: itt nem a számszaki dologról van szó elsősorban, hanem arról, hogy nem lehet nyíltan, felvállalt kapcsolatban élni.
2019. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mivel itt senki nem vállalja fel magát, az a pár tucat meleg sem tud ismerkedni egymással.

Illetve azt is csak a 4 fal közt lehetne.

2019. dec. 18. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"sehol nem látsz egy szivárványos zászlót vagy melegeket kézen fogva sétálni, vagy bármi ilyesmit"

Vidéken lakom, de napi szinten járok Bp-re, ott se nagyon látok ilyesmit.

2019. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Bizony nehéz.

De még csak szexkapcsolatra is nehéz olyat találni akinek helye van. Minden meleg hajléktalan?

2019. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21:42

Én pl. láttam a Coca Cola Love is love plakátjait, mégha kudarc is volt az egész "kampány". És vannak meleg szórakozóhelyek. Láttam már szivárványos kitűzőket is. De csak úgy meleg párt még nem sajnos, pedig jót tenne a kis lelkemnek. :D

2019. dec. 18. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En is videki vagyok, viszont coming outoltam szoval kb mindenki tudja rolam hogy meleg vagyok, a környezetem is eleg jol kezeli a dolgot.


Ismerkedes is eleg konnyen megy, igaz neha a tavolsag miatt kicsit nehezkes


18/f

2019. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kis faluban lakok. Aki itt marad rejtőzködik vagy nem jön be.
2019. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!