Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismer valaki fekete srácot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki fekete srácot? Mert én nem találok egyet sem hol keressem ( ne mondd hogy afrikaban)

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 20:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
91%

Különben én már kiszúrtam magamnak vagy 5 fekete szuperbombázót, de nem könnyű őket megközelíteni, mert vastagon tele vannak pénzzel, + mert egymás között lerendezik.

A taxisok viszont bele-bele kapnak a kávébarnákba, mert ők szokták kikapni őket laza állapotban.

2020. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
98%
Veszprémi egyetemeken vannak páran, és magyarul is tudnak.
2020. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
11%
Állatkert?
2020. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 youngboy26 ***** válasza:
59%

Én nem bírom a feketéket, deeee

A napokban, a 4-6 -os villamoson felszálltak 2 fekete, abból az egyik, valahogy levett engem a lábáról, nagyon tetszett, pont szembe ült velem. Jó illata is volt, kellemes parfüm.


Kérdező Blaha Lujza tér megállónál szálltak le, ergo ott sok van.


30F/Bp/bi

2020. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 8. 05:32
 26/51 anonim ***** válasza:
97%

Sopronban vannak, szexi mind nagyon.😍

Ilyen 17 éves kortól a 35 ig kb vannak páran.


18f

2020. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 30. 17:37
 28/51 anonim ***** válasza:
15%
Szereted a csokit?
2020. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
90%
Romeon egy akart talit. A talin meg úgy tett mintha nem ő lenne az. Vicc. Egyetlen feka volt a villamosmegállóba. Ha nem tetszem mondja meg... na de a romeon sok van. Pestiek!!!
2020. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 youngboy26 ***** válasza:
89%

Na skaccok, most jöttem haza a csavargásból. Budapesten szombaton a buli negyedben található fekete srácot a VII. kerületben.


Beszélgettem is az ismerőssel fekete sráccal, leszólítottunk többet is, de azt tudni kell csoportosan nem lehet, mert elrángatja a haverja. Ha egyedül van, jó dumád van, akkor bármi lehet.


Történt is, hogy egyedül állt egyedül az Instant Fogas club előtt (VII., Akácfa u. 51.) előtt, leszólítottuk Kecskeméten futballista, van barátnője, beszélgettünk. Erre jött két egyiptomi debreceni egyetemisták, és kisajátították a feketét, és mi csak ott álltunk, eléggé kínos helyzet volt.

Sokan csoportosan mászkálnak.


Szóval értettek körbe jártam a kérdező kérdésére.

2020. szept. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!