Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Nem bírok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírok a melegseggel tovább élni.

Figyelt kérdés

Utálok meleg lenni, de sajnos nem bírok ez ellen semmit sem tenni. Annyira rosszul érzem magam ez miatt. A családom se fogadja el teljes mértékben, minden vita alkalmával felhozzak. Neha úgy érzem jobb lenne ha nem is léteznek. Néhány alkalommal szerettem volna öngyilkos lenni, de mindig bele gondoltam, hogy anya biztos sokat sírna és nagyon rossz lenne neki. Igazából csak ez tartott vissza. Akinek volt ilyen érzése, hogy küzdötte le?


18f



2019. nov. 4. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ne foglalkozni mások véleményével. Tudom nem könnyű, de ez kell ahhoz h ne gondolj az öngyilkoságra.

Ne foglalkoz h ki mit mond. Az vagy aki vagy. Ahhoz vonzódsz akihez akarsz.

2019. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1000 oka lehet ha valaki meg akar halni, de egyetlen egy is elég az élethez! Ha komolyan foglalkoztat az öngyilkosság gondolata és problémát jelent az önelfogadásod akkor pszichológus... tedd már meg a saját életedért hogy elmész egyhez.
2019. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Az öngyilkosság soha nem megoldás. Légy erős és türelmes, főleg, hogy még csak 18 éves vagy, előtted az élet, millió boldog pillanat vár még rád!


És igen, egyetértek az előző hozzászólóval abban, hogy amennyiben úgy érzed, egyedül nem vagy elég erős, akkor keress meg egy szakembert, biztos sokat tud segíteni, de akár egy közeli baráttal is el lehet indulni, hátha enyhülnek a rossz érzéseid. Ha Budapesti vagy, szivesen elbeszélgetek Veled, ha más nagyon nincs.


Fel a fejjel, hajrá!

2019. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Az élet amúgy is rövid, de csak rajtad múlik, hogy milyen széppé teszed saját magad számára!

Az öngyilkosság a gyengék visszafordíthatatlan cselekedete, bizonyítsd be, hogy erős vagy!!! Szeretnék segíteni, ha úgy érzed, hogy segíthetek. Írj!

2019. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen,menj pszihiáterhez!!!

És probáld le kötni magad értelmes dolgokkal.

Ne a szex körűl forogjon az agyad.Van más is a világon!

2019. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Próbáld meg a "leszoktató" ötleteket. Én 3 félét próbáltam. Egy ideig működött. 6 hónap 8 hónap. Ilyenek. És tényleg nem hiányzott. Az egyik kifejezetten élveztes módszer volt. A másik nem, de az működött jobban.
2019. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nekem is voltak régebben ilyen gondolataim, ugyanezen probléma miatt. Én először is szereztem olyan barátokat, akikben tudom, hogy megbízhatok, és akik támogatnak. Aztán pedíg elfogadtam, hogy ezen valóban esélytelen változtatni, és azon kezdtem el elmélkedni, hogy nem érdemes megölni magam, mert egyszer majd biztos lesz egy fiú, akivel összejövök. És ha most végzek magammal akkor még ezt a lehetőséget sem adom meg magamnak, hogy majd egyszer a jövőben boldog legyek.


Szerintem próbáld meg Te is úgy felfogni a dolgot, hogy ha most nem is, de egyszer majd ennél sokkal jobb lesz, amikor majd lesz egy párod, és Ő rá majd mindíg számíthatsz, mellette jól érezheted magad, és nem kell majd többé foglalkozni mások véleményével.


Most az öngyilkosság talán egyszerűbbnek tűnik, de ezzel megfosztod magad egy sokkal nagyobb örömtől.


(Persze ez csak az én véleményem. Nekem bevált, és remélem, hogy legalább egy kicsit tudtam segíteni)

2019. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos nem megy elfogadni magam, két éve borzalmasan érzem magam...futni és olvasni szoktam rengeteget, néha segít. Szerintem akkor lennék a legboldogabb ha már vége lenne ennek a temérdek mennyiségű szenvedésnek. Már odáig jutottam, hogy nem félek a haláltól hanem várom...

2019. nov. 5. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb tanuld meg elvezni es ne torodj masok velemenyevel. Nincs ebben semmi rossz. En akkor is maradnek meleg, ha lehetne rajta valtoztatni. 26f
2019. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan tárd fel magadban, mit érzel, miért érzed, mi az oka?

A lelked nem hazudik. A halál nem megoldás! Még csak nem is menekülés. A miértre Neked kell a választ megtalálni.

Ha úgy érzed, egyedül nem megy, szívesen segítek. Ne akard eldobni azt az ajándékot, lehetőséget, amit a jövőd kínál!

2019. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!