Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valamennyire szeretem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamennyire szeretem, de kezdem megunni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nemrégen,bő egy év magány után megismerkedtem egy késő harmincas, szimpatikus férfivel, akiről azt gondoltam,végre ő az igazi, a nagy Ő. Első héten minden csodaszép volt, nagy séták,romantikus vallomások,forró csókok,sok közös program.

Itt kezdődött az,amin elgondolkodtam.Minden programot a férfi talált ki, de konkrét okok miatt mindent én fizettem.Nem kis összegről van szó, amit nagyjából egy hónap alatt ráköltöttem, utazás, szálloda, ebédek, mozik, neves strandok, stb.

Ő nagyon ragaszkodik hozzám, túlságosan is, mert nekem ha nincs saját magamra időm,akkor depis leszek. Nem értei ezt meg, szinte állandóan kapcsolatban akar velem lenni,akár telón, akár facebookon, és minden nap találkozni akar. Nem élek vele amúgy. Ez nekem riasztó, mert előtte aki volt, éppen azért lett vége, mert állandóan nyomult.

Szeretek a családommal, a barátommal találkozni beszélgetni, vagy kollégákkal elmenni meginni egy sört néha. Rájuk is féltékeny, azt mondja, csak vele legyek közvetlen, és a barátommal ne menjek olyan helyre, ahová vele...

Minden nap találkozna és ekkor enni akar, nem is keveset, amit eddig főleg én álltam. Kitalálta, hogy utazzunk pár napra, de előre kell foglalni, és nekem kéne fizetni, mert neki később lesz csak pénze,konkrét okok miatt.

Aranyos, kedves ember, de nagyon megváltozott a véleményem róla, nem ő az igazi, sőt, szerelmet sem érzek, inkább sokszor szánom. Ha találkozunk, nincs beszédtéma, nem kérdez a munkámról, rólam, ő sem beszél a sajátjáról.

Eddig totál kudarc volt az élete, mindenki elhagyta, ezt sírósan mesélte az első randin.

Nehéz így hozzáállni, mert egyáltalán nincs kedvem vele utazni, főleg nem hosszabb távra.

Családom is neheztel ezekért a dolgokért, de eddig kiálltam a férfi mellett, aki nem egy szépség, de végtelen kedves és aranyos. Nagyjából ezzel el is mondtam minden jó tulajdonságát.Ha találkozunk örömmel történik,de fél óra múlva néma csend, nincs hangulat. Illetve szexre vár nagyon,próbálkozik is, de van, amibe azért nem mennék bele. Ő csak passzív egyébként.Én csak aktív vagyok.

Barátom szerint energiavámpír, főleg, hogy költséges dolgokat talál ki és durcázik,ha nem jön össze.


Azt hiszem, nem egy tartós dolog lesz, de nem tudom, mit váltana ki belőle, ha ezt elmondanám és véget vetnék...Sokszor fél óra is sok belőle.

Mit tegyek, vagy nekem kéne máshogyan hozzáállni ? Lehet bennem van a hiba ? Az előtte levő párom is ilyen volt, vele egy hónap alatt vége is lett...

Ilyeneket vonzok be ezek szerint ?


25 F


2019. szept. 19. 06:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtök készülékében hiba van. A pasi egy sima golddigger meleg ffi változatban aki jól lehúz, virtuóz színészi játékkal megspékelve szépeket mond te meg benyeled - mert ezt szeretnéd hallani.

Te pedig egy sima "oxitocinfüggő" vagy (más néven szerelemfüggő) akit jól kihasználnak, mert hagyod magad manipulálni.

Ha nem változtatsz akkor újra és újra ebbe a folyóba fogsz lépni, a golddiggereknek/manipulátoroknak radarja van a hasonló típusok kiszűréséhez.

2019. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó:pióca.


Nekem is volt már ilyen, csak hálisten, nem velem fizettetett.

Ezt se értem, minek fizetsz???

Mondd meg neki, hogy ne haragudjon, neked ez nem megy, nem vagy boldog, nem érzed jól magad ebben, nem akarsz vele lenni.

Most inkabb szenvedsz es koltod a penzt fekeslegesen, minthogy egyszer legyen egy 10 pervig tarto kellemetlen beszelgetesed?

2019. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy "konkrét ok"...

De miért nem veszed észre, hogy eléggé durván lehúznak, barátom? :)

2019. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a "kapcsolatból" menekülj amíg nem késő.
2019. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, de kár volt eddig is vele lenni. Sokkal jobbat is találhatnál, aki megbecsül és szeret, valamint Te is őt!
2019. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy 25 éves miért fogadja el, hogy az idősebb partnere fizettesse őt? Mondja ezt egy idős férfi! Ezt fordítva el tudnám fogadni egy diák esetében, akinek nincs jövedelme... De ott is csak bizonyos mértékig... Amúgy a tisztességes diák sem várná el az idősebbtől, hogy mindent ő fizessen!


Már rég szakítanod kellett volna...

2019. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám el, hogy nekem, mint idős embernek egy fiatal fizessen... Max. fifty-fifty alapon...
2019. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakíts vele. Számomra az anyagiasságánál még ijesztőbb hogy féltékeny mindenki másra. Szerintem nem érdemes sajnálni ha szakítasz vele valószínűleg eddig is manipulált. Ez nem egy jó kapcsolat.
2019. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről a sztoriról a Báránybőrben - A köztünk élő pszichopaták sokkoló világa című könyv jutott eszembe. Ha reális ez a kérdés szinte iskolapéldáját irtad le annak amit azthiszem abban a könyvben taglaltak. Ne várj tőle többet színlelt együttérzésnél ha arra képes esetleg stb. Van aki a kifogások nagymestere. Kell egy határt húzni jobb lett volna már a legelején.
2019. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9, nekem is csak nem részleteztem de az első sorok után az volt a gondolatom hogy ez a pasi nárcisztikus.
2019. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!