Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretem, de nem megy vele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem megy vele a szex?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác (aki egyébként, mint kiderült meleg) ... elég bonyolult ez az egész, de megpróbálom értelmesen megfogalmazni

Még tavaly év elején ismertem meg, mivel egy pár új diák jött az osztályba

Már elsőre megfogott az egész kisugárzása vagy nem tudom (ez ilyen tipikus szerelem első látásra dolog)

Igazából nem igazán érdekelt, hogy fiú mindig is elfogadó voltam ilyen téren, meg ugye a nővérem biszex szóval az sem került szóba, hogy a szüleim kitagadnának emiatt

Már be is vallottam nekik, hogy egy fiúba vagyok szerelmes (kvázi meleg vagyok) és semmi bajuk, nem volt vele, még örültek is, hogy elmondtam


De térjünk a lényegre... egy pár napja bevallotta, hogy tetszem neki. Ez mind szép és jó, mivel mondhatni halálosan szerelmes vagyok belé. Tudom, tudom ez elég gázul hangzik leírva, de tényleg úgy érzem, hogy mindennél jobban szeretem és meg akarom védeni. De ami a legnagyobb probléma...a csók még megy vele, de a szex egyáltalán nem..

tudom, hogy velem van a baj, de nem tudom, hogy mi..


Valaki? Mi bajom lehet? Ő meg azt hiszi, hogy azért van, mert nem elég jó nekem..


2019. jún. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
En is igy vagyok vele hogy tetszik valaki de nem megy vele a szex.....
2019. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A nemegy vele a szex részt kifejtened bővebben. Írhatsz privát is
2019. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Hm megint
2019. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Megint... Sosem fárad el.
2019. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi megint?
2019. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!