Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Álmomban egy hetero haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban egy hetero haverom megpuszilta a fejem és átkarolt, még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Régen, pár éve szerelmes voltam belé, mára teljesen elmúlt, most meg mégis ezt álmodtam, és nagyon jólesett :/ rossz volt felkelni.
2019. aug. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti még mindig érzel valamit iránta és ez tudatalattidban ki is jött.

Bár én lány vagyok és heteró, de nekem is volt ilyen álmom (nem is olyan régen) egy haveromról, akibe fülig beleestem. Aztán felkelni tényleg rossz volt, és be kellett ismernem, hogy a mai napig vált ki belőlem gyengéd érzelmeket.


Ezek a plátói szerelmek, amiket sokszor elnyom magában az ember, szívesen jelennek meg az emberek álmaiban.

2019. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak nem múlik el vmi örökre :P
2019. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Az álmokban sokszor a vágyak (avagy félelmek, frusztrációk, elfojtások) jelennek meg, szabadon, kötetlenül a tudat által nem gátolva, befolyásolva.

Mi volt a legrosszabb érzés, mi volt a legkellemesebb ebben az álomban? Ha ezekre megtalálod a választ akkor tudod, hogy egy adott személyt nem tudsz még elengedni fejben, vagy csak bizonyos igényeid manifesztálódtak egy személyre rávetítve.

2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz benne, egy forgó széken ültünk mindketten és átkarolt és adott nekem egy buszt a homlokomra. Nagyon jó érzés volt. :/
2019. aug. 23. 14:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Puszit *
2019. aug. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!