Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eddig mindig top voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig top voltam, nemrég kipróbáltam milyen fordítva, van visszaút? 21F

Figyelt kérdés

Alapvetően mindkét nem iránt érdeklődöm, inkább úgy gondoltam a lányok érdekelnek, és ezt most is fent tartom szerintem... viszont aztán jött az egyetem, és a lányoknál nem volt annyi sikerem mint szerettem volna, úgyhogy igazából áthidaló megoldásként kezdtem együtt lenni alkalmanként hasonló gondolkodású srácokkal.


Viszont mostmár egy éve van ez a rendszerem, és jóval többször voltam fiúval ezen a ponton mint sráccal, de eddig mindig figyeltem arra, hogy én legyek "felül" úgymond, úgyhogy gondoltam jó, bi vagyok, de nem meleg.


Múlt hétvégén viszont egy másik hozzám hasonló top sráccal fent maradtunk a koliban, iszogattunk és beszélgettünk arról, hogy mindketten hasonló helyzetben vagyunk, aminek az lett a vége hogy lefeküdtünk, elötte még sosem voltam én az alárendelt.


Lehet nekem még nővel valaha normális kapcsolatom? Vagy legalább vissza tudok menni oda, hogy mindig top vagyok? Lehet ez nem a legkorrektebb, de ezelött valahogy mindig kicsit lenéztem a dolog fogadó végén lévő srácot, ne kövezzetek meg.


Konkrétumokat írok privátban, ha releváns.


2019. okt. 16. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :)
2019. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Élvezted a passzív szerepet? Ha igen attól még nem azt jelenti hogy passzív vagy. Aktív szerepet szereted, így max uni lehetsz.
2019. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy muszáj volna választani a két lehetőség között. Ahogy jónak érzed, úgy cselekedj. Attól nem leszel meleg, mert passzív vagy, te a lányokat is szereted, szóval biszexuális vagy.

Ha viszont igényled a passzív szerepet, egy hetero kapcsolatban ezt meg kell beszélni a partnerrel.

2019. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ettol fuggetlenul meg lehetsz lannyal. Sok meleg is van aki uni. 1x passziv 1x aktiv. De irhatsz privatot
2019. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan lehetsz még nővel akkor is ha férfival csak a passzív szerepet vállalod mostantól.
2019. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kategorizáld be magad szerintem

Szexualitásod ahova a leginkább besorolható: nyitott


Ha lányra vágysz, dugj lánnyal, ha fiúra vágysz, dugj fiút, vagy ha arra vágysz, téged dugjon fiú

Éld meg minden vágyadat, amire lehetőséged adódik! Ne akarj megfelelni senkinek, magadnak felelj meg! Te így vagy jó! 😉

2019. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!