Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg klubban hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg klubban hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Párt keresnék, járok egy meleg szórakozóhelyre ahol heti 1x van egy meleg baráti társaság.

Ilyenkor külsősök nem jöhetnek be. Én viszont új tag vagyok. (Meg még páran.)


Sörözgetés van asztaloknál, cigizés stb.


Nem tudom ilyenkor hogy illeszkedjek be újként, illetve hogy jelezzem, hogy van akit jobban megszeretnék ismerni.



2019. okt. 6. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Ezek csak a saját ötleteim, nem kőbe vésett tények. Lehet hülyeséget írok, de az is lehet hogy nem.


Az, hogy van egy baráti társaságod nagy előny, van egy alap ami alapján ki tudsz indulni. A barátom bemutatja a barátját egy egyszerű de nagyszerű módja az ismerkedésnek.

Ha ez egy bulihelyszín, ahol zene, tánc és alkohol van, akkor lehet van más hely ahol jobbak az esélyeid. Persze, az sem kizárt hogy egy ilyen helyen találod meg életed szerelmét, de egy nyugodtabb, beszélgetős helyen jobban meg lehet ismerni egymást ahol van idő beszélgetni és sztorizgatni.


Ami a legfontosabb: add önmagad. Ne akarj másképp viselkedni csak azért mert új vagy, egy idő után úgy is fel fog tűnni nekik, meg ha valakivel komolyan szeretnél ismerkedni akkor nem jó első benyomás az, hogy ha egyébként nem is olyan vagy amilyennek elsőre is bemutattad magad.


Ha valakivel mélyebben is meg szeretnél ismerkedni, próbálj beszélgetést kezdeményezni felé. Van néhány alapvető hiba, amit az emberek néha elkövetnek ilyen esetekben, például túl sokat kérdeznek. Ez nem vallatás, hanem egy beszélgetés, ne abból álljon az első 10 perc hogy a lakcímétől a lábméretéig kivallatod. Persze az ellentétje se jó, ha csak csendben ülsz és nem szólalsz meg, akkor (ha többen beszélgettek) akkor kiesel a beszélgetésből és inkább csak passzívan hallgatod a beszélgetést mintsem résztveszel benne. Próbálj nem panaszkodni (még akkor se ha igazad van), az emberek nem szeretik ha mások panaszkodnak, ellenben ő maguk nagyon is szeretnek panaszkodni. Az emberi természet ilyen, erre maximum odafigyelni lehet. Próbáld meg felvenni a beszélgetőtársad ritmusát, hogy ő milyen ütemben beszél. Lehet egy nyugodt teaszürcsölgetés mellett (tudom, sört írtál) gondosan átgondolt mondatokra nem hangzik a legjobban egy hadaró, gyors tempójú válasz. Ugyanez fordítva is. Próbálj meg a hibáikért nem leszúrni másokat, ha mégis óhatatlan szükségét érzed hogy megemlísd az egyiket akkor próbáld meg jószándékba csomagolni és hangozz úgy mintha egy jó ötlettel segítenél mintsem lenéznéd hogy hogy nem tudja megoldani.


Lehet egyedül vagyok ezzel, de én ismerkedés során sosem mondom ki hangosan a céljaimat. Nem a páromat keresem, hanem csak úgy ismerkedek, mindenki egyenlő eséllyel indul. Lehet hogy valaki pont ezért fog egy hamis képet festeni magáról, mert meg akar felelni neked, a valódi énjével pedig nem szimpatizálsz annyira. Szerintem a szerelem az csak úgy szembe fog jönni és amikor egy sráccal szerelmesek vagyunk egymásba csak azután fogom realizálni, hogy mi egymásra találtunk és járunk. Vagy nem. Ez csak az én nézőpontom.


Ha valakivel kialakítottál egy egész jó kölcsönös viszonyt, akkor próbáld meg nem tolakodóan vagy főnökösködően elhívni valamilyen közös időtöltésre. Ne legyen megszakíthatatlan és hosszú, ha mégsem szeretne bármilyen okból veled lenni (vagy akad bármi sürgős dolga ami tőled független) akkor bármikor ki tudjon lépni. Egy elutazás során egymásra vagytok kényszerítve, ez nem mindig jó az ismerkedés elején, de szerintem egy közös kávézás jó ötlet. Vagy megebédelni egymással. Olyan rövid dolgok, amiknél ha nem akar veled lenni, akkor hamar el tud menni kellemetlenség és feltűnés nélkül, de megvan a lehetősége maradni is és veled időt eltölteni. Ha már odáig eljutottál, hogy valaki a saját akaratából akar veled lenni a szabadidelyében, csak azért hogy veled lehessen, akkor jó úton haladsz, viszont innentől neked kell tudnod hogy mit tegyél. Ez tőled és a másik embertől függ.


Ezernyi és ezernyi tipp és ötlet van, ami hasznodra válhat, én csak néhányat írtam. Persze ezek csak a saját ötleteim, nem kőbe vésett tények. Lehet hülyeséget írok, de az is lehet hogy nem.

2019. okt. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!