Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van kivancsi hetero, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van kivancsi hetero, akkor van kivancsi homoszexualis is? Mi az a hatar ami meg nem a biszex kategoria?

Figyelt kérdés
Ha van olyan hetero aki kiprobalna sraccal es kiprobalja majd nem jon be,o heteronak tartja magat,visszafele van ilyen a melegeknel is,hogy kivancsisagbol kiprobalja de nem jon be es marad homoszexualis? Vagy aki mar hajlik afele hogy kiprobalja az mar inkabb biszexseg?
2019. szept. 22. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs kíváncsi heteró. A csávó vagy heteroszexuális, vagy homoszexuális, vagy biszexuális. (Esetleg aszexuális de az most nem játszik.)

Nincs átmeneti opció.

2019. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem tökéletesen korrekt, amit írsz, Kérdező.

Az 1. meg egy kocka...

2019. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogy vág össze a kockaság és a szexuális irányultság? :D
2019. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, hogy a melegek közt kevesebb a kíváncsi, heterók közt több is lehet. És csak mert valaki kíváncsi, nem feltétlenül biszexuális. Csak akkor biszexuális, ha az 1. kíváncsisága alatt, amit akkor megpróbált, az bejött neki, felizgatja az élmény közben és után is.
2019. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem létezik kíváncsi hetero. Az olyan emberben már biszex hajlamok is vannak
2019. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor kivancsi homoszexualis sincs?
2019. szept. 22. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Aki "kíváncsi" az valójában biszexuális, csak az egyik nemhez esetleg jobban vonzódik, mint a másikhoz, ezért könnyebb neki heterónak vagy homónak vallania magát. Aki teljesen hetero- vagy homoszexuális, abban nincs kíváncsiság, hiszen egyértelműen nem vonzódik egynél több nemhez.
2019. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Kinsey skála 2. és 5. fokozat. Persze ez is csak egy kategorizaló elmélet, de szerintem sokkal közelebb áll a valósághoz az, hogy a szexualitás egy spektrum, mint a szigorú hetero, homo, bi felosztás.


[link]

2019. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kivancsi hetero csak bisex
2019. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!