Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg sracok ti mar dugtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sracok ti mar dugtatok lanyokkal? Ha igen milyen erzes volt, mi vett ra titeket? Megbantatok? 18/F

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Ha dugtál ,akkor nem meleg hanem biszex vagy

Az még jobb.Nagyobb a készlet

2019. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

16 évesen lánnyal vesztettem el. Mivel aktív vagyok, felállt a farkam arra gondolva, hogy jó érzés lesz a szex, de azt hittem majd utána megváltódik a világ (gyerekfejjel), és szerelmes leszek a lányba, vagy más lányokba, de nem így lett. Továbbra is a fiúkra izgulok.

Fizikai értelemben nincs nagy különbség-érzés, ha lánnyal vagy fiúval csinálom, lányba könnyebben becsúszik, ennyi :D de mégis úgy jó érzés a szex, ha számomra vonzó illetővel csinálom, netán még őszinte érzelem is van... de erről már majdhogynem lemondtam.

Utolsó kérdésedre a válasz: nem bántam meg, jó érzés volt lánnyal is, de nem vallom magam biszexnek, mert én nem szexelek lányokkal, max ha lenne valaki aki az álló farkamon lovagol, mert az jó érzés, de én a kisujjamat se mozdítom ha lányról van szó :P :D


28/f

2019. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!