Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mielott rajottetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott rajottetek hogy melegek vagytok elotte szexeltetek/kiprobaltatok lanyokkal?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy mielott beismertetek hogy melegek vagytok voltatok e lannyal,ha igen milyen volt?

Mire allt fel a farkatok,mitol sikerult elmennetek?

Tobb olyanrol is hallottam hogy mielott beismerte volna massagat az illeto lanyokkal elt egyutt es meg gyereke is van.De ha nincs vonzalom hogy lesz szex amibol meg gyerek?🤔



2019. aug. 12. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Lánnyal nem voltam, hanem a környezetem nyomására összejöttem egy lánnyal. Aztán megcsókolt. Hát én ezt nagyon szégyellem, mert neki ez irtózatosan megalázó dolog volt, de én elmentem hányni. Végül nem hánytam, de nem sok híja volt. Érdekes módon a farkam felállt, de nem éreztem semmit. Meg igazából ahogy visszaemlékszem, már jóval a csók előtt is állt, és a csók után nagyon gyorsan lekonyult. xD



Aztán az első csókom fiúval, te jóságos atyaúristen az égből *-*

Onnantól könyveltem el magamban, hogy akkor talán ezt a lány-dolgot nem erőltetjük. :DDD

Ha létezik olyan szívinfarktus, amit élvez az ember, akkor az az volt. ^^ :D Komolyan, azt hittem, felrobban a szívem. xD De még itt vagyok. :)))


18/p

2019. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem éreztem semmit lányok iránt. Persze próbálkoztam én is, mert azt gondoltam, hogy majd megismerek valakit, beleszeretek és akkor minden "rendben lesz". Persze a próbálkozásokból sem lett semmi mert ahogy kezdett volna komolyabbra fordulni a dolog vagy megijedtem és leléptem, vagy úgy intéztem, hogy a lány küldjön el a búsba. Akár mennyire tetszett mint ember még attól is rosszul voltam, ha arra gondoltam, hogy hozzámér vagy nekem kellene hozzáérnem. Arra nagyon vigyáztam, hogy az ágyig véletlenül se jussunk el.

Férfiakkal kapcsolatban ezt soha sem éreztem.


Nem vagyunk egyformák mi sem. Emiatt hiszem leginkább, hogy az emberi szexualitás nem sorolható egyértelmű kategóriákba (hetero-bi-homo) hanem valamilyen skálán ábrázolható legjobban (Kinsey-, Storm-, Klein skála).

2019. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 dettó :DD

#1 voltam. Azután a(z amúgy totál váratlan) csók után részben a szégyen miatt, részben azért, mert onnantól már kezdett volna komollyá válni a dolog, úgy húztam el a csíkot, mint a fene. xDDD

2019. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 évig bnöm volt,szex is jo volt,de fiuval kiprobáltam és az jobban bejött
2019. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Sajna kimaradt
2019. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2-3 alkalommal barátnőm (nagyon rövid kapcsolatok voltak, általában csak néhány hetesek, max 1 hónapos), de nem azért voltak barátnőim, mert annyira nagyon szerettem volna vagy vágytam volna rá, hanem mert nem akartam meleg lenni. Az nem lehet, hogy én bzi legyek! Úgy gondoltam, menni fog ez a hetero dolog nekem, végül is nem lehet olyan nehéz, ha egy csomó srácnak annyira bejön a téma, hogy másról sem tudnak beszélni, csak a csajokról. Mindegyik lánnyal a csókig jutottunk csak, tovább nem. (Szerencsére.) Megcsókoltam a lányt, ... Semmi. Újabb csók, ... Semmi. Másnap még zavart is a tudat, hogy miért csináltam olyasmit, ami nem tetszett nekem. Azon gondolkodtam, hogy miért vannak oda ezért annyira a fiúk, ha ez tök közömbös érzés, vagy inkább picit talán még kellemetlen, kényelmetlen érzés is. Mi ebben a jó nekik? Ez egyáltalán nem is volt jó érzés! Arra már gondolni sem mertem, hogy a csóknál esetleg tovább is kellene lépni, megérinteni egy lányt, megfogni a melleit, szeretkezni vele, mert azt határozottan éreztem, hogy ezt nagyon nem akarom! Még látni sem szeretném meztelenül. Minden porcikám tiltakozott ellene. Ekkor kezdett tisztulni bennem a felismerés, hogy talán mégsem ez lesz az én utam.

Aztán pár év múlva jött az első találkozó egy sráccal. Már a gondolatába is beleremegtem, hogy atya ég, de izgalmas a dolog. :) Tele voltam pozitív izgalommal, várakozással, vágyakkal. Ilyen sosem volt előtte a lányokkal. Az első fiús csók után meg mint a villámcsapás: Bámm! Úr isten, de jó volt!!! A föld felett lebegtem nem 10, hanem 200 méterrel, pillangók a gyomromban, remegtem a boldogságtól meg az izgalomtól, alig lehetett visszarángatni a földre. :) Minden porcikám, minden sejtem úgy vibrált és izzott, mintha ezer táltos tombolt volna bennem. Már nem volt kérdés, hogy pontosan ez az, amire vágyom, pontosan ez lesz az én utam.

Hiába voltak "barátnőim", az érzéseimet, a vágyaimat nem tudtam szándékosan befolyásolni. De ez így is van jól az én esetemben.

2019. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En randizgattam es csokoloztam lanyokkal, kornyezeti nyomasra. Vannak olyan lanyok akiket szepnek talalok, de szexualisan soha nem mozgattak meg. Igy tudomasul vettem, hogy nekem fiu kell. Es ez igy is van jol, az elso fiuval valo szexem ezt megerositette. :D 25f
2019. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel már általános iskolában is annó a fiúk kezdtek el érdekelni, így nem, nem volt előtte semmi lánnyal. :D
2019. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel talán 11-12 évesen tudtam, hogy meleg vagyok. Persze kamaszkorban bennem volt, hogy csajozni kellene, fantáziálgattam csajokkal, de mikor meg kellett volna valósítani, hát... lövésem se volt, hogy hogy kell egy csajt megkörnyékezni. :D Szóval nem volt az a társadalmi nyomás, aminek hatására én egy csajjal össze tudtam volna gabalyodni.

27F

2019. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi volt, hogy 11 éves koromban az úszó edzőtáborban kíváncsiságtól vezérelve (nem vonzalomból) rábeszéltem egy lányt, hogy nézzük meg milyen van a másik nemnek. Levettük a fürdőruhánkat és megnéztük egymást meztelenül. Teljesen érdektelennek találtam azt a sima egyszerű "vágást" a lába közt. Már akkor úgy éreztem, a fiúké sokkal szebb és izgalmasabb, ráadásul a fiúkén van is mit nézni.
2019. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!