Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan akit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akit nem tudtál lerázni miután találkoztatok, szexeltetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt azt mondta reggel vizsgaznia kell es meg s reggeli szex utan is ott fekudt aztan kozolte h nem megy be vizsgazni en meg nem tudtam hogy kene kirakni a szuret
2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy olyan, akit a hátam közepére se kívántam -ezt nagy nehezen kitettem a lakásból egy fals "azonnal berendeltek dolgozni" telefonhívással, és egy olyan, akit kívánt minden porcikám, de teljesen lefárasztott szexuális értelemben. Ez utóbbit nem bántam meg, mert iszonyú jó volt vele minden, csak ő "az a szarka" volt, akinek sokat akart a farka, és bírta is. :D :D

2019. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak oral volt de igen. Allitasa szerint elete szopasa volt, ezert kb mar zaklatott, volt h fuvart vagy penzt ajanlott inkabb leszoptam meg jonehanyszor de nyugtom volt
2019. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!