Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, és összejöttem egy férfival. Az öcsém meleg. Ráadásul még a hangja is nagyon lágy, és sok feminin vonása van. De érdekli a f**zt, ő az öcsém és szeretem. Jó ember és pont. A legönzetlenebb, legkedvesebb ember, akit valaha ismertem.

És a párom bunkózik vele. Először még csak incselkedett, amivel semmi bajom nem volt, mert az öcsém is csak nevetett, poénra vette. Szóval tényleg nem arról van szó, hogy sértődékeny. Hatalmas öniróniája és önkritikája van, abszolút ismeri és elfogadja magát, ezért érti a viccet. Aztán úgy egy hónapja a párom elkezdett komolyabban bunkózni. Annyira, hogy ma este már ő is visszaszólt, ami tőle nem kis dolog, mert nem szól vissza, míg nem alázzák meg.


És az eset után én beszéltem az öcsémmel, hogy beszéljek-e vele. Mondta, hogy nem kell, majd tesz róla, hogy észrevegye magát. De valahogy nem tudom. Engem nagyon bánt, ha a szeretteimmel parasztkodik valaki. És tudom, hogy fordított esetben, ha az ő párja bunkózott volna velem, úgy dobta volna ki, mint a huzat. Szerintetek most akkor beszéljek vele vagy ne?

31/N


2019. aug. 2. 21:37
1 2
 11/16 kovpet ***** válasza:
77%
Szerintem az öcsike bejön a barátodnak, de ezt nem akarja elfogadni vagy előled akarja titkolni és ezért bunkózik vele.
2019. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen beszélj vele hogy ne legyen egy ekkora s*ggf*j.

És állj ki a testvéred mellett.

2019. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is állj a testvéred oldalára, én biztos nem tűrném ezt a viselkedést a helyedben.
2019. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem szeretnék elkeseríteni de szerintem az öcséd bejön a pasinak. Saját példám, annak idején szakközép volt egy srác, a suli egyik bikája sejtette hogy meleg vagyok, mindig piszkálta, megjegyzéseket tett föleg a lányok elött, aztán érettségi után a banketten a magáévá tett
2019. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsánatot kérek, amiért nem reagáltam előbb. Általában így estefelé kerülök úgy gép elé, hogy nem dolgozom rajta.


Hát... Most nagyon őszinte leszek hozzátok, itt két válaszoló írta, hogy előfordulhat, hogy bejön neki az öcsém. És erre már gondoltam én is. Egyrészt feltűnően bunkóbb vele, ha épp mutatósabban öltözik, ami jobbára feszülős és rövid ruházatot jelent. Aztán ott van az, hogy mikor bemutattam neki, akkor olyan vörös volt, mint a málna. A többi családtaggal pedig nem. Ezt mondjuk még írhatom annak a számlájára, hogy mindig nagyon kedvesen, mosolygósan mutatkozik be mindenkinek, és az öcsém kedvességben nem ismer határokat. :)

Sok embernek meg nagyon szokatlan, hogy valaki tényleg olyan mérhetetlenül kedves, mint ő. Aki feszülten megy oda hozzá, két perc múlva garantáltan jókedvű lesz. :)

Nálam is az van, hogy ha már több a soknál, és átmegyek hozzá egy kávéra, és pár perc után mindig nagyon jól érzem magam.

Mármost akik nem szoktak hozzá, hogy nála a kedvesség nem műdolog, hanem tényleg a személyisége része, annak ez nagyon fura lehet. Ezért itt nem tudom, hogy melyikről lehet szó. Kicsit azért vörösebb volt, mint érthető lenne, ha ez lett volna az oka. :D


A dolog vége az lett, hogy beszéltem a párommal. Nem adtam ultimátumot, nem hordtam le, hanem tényleg ahogy itt többen is írták, szimplán megkértem, hogy ne legyen ekkora bunkó vele, mert ő a testvérem. Aztán itt jött a csavar. Ráírt Messengeren, hogy alkalmas-e neki, hogy átmenjünk. Átmentünk. És a köszönés után, még le se ültünk, azzal kezdte a mondókáját, hogy bocsánatot kért tőle.

Ezt egyelőre nem tudom hová tenni. Majd meglátjuk, mi lesz. De ebből rövid úton szakítás lesz, mert ha csak tényleg bejön neki az öcsém, és a közelében akar maradni, akkor nem én kellek neki, és nem fogok kellékszerepben vegetálni. Ha egyszer bejön neki, akkor legyen már bátorsága odaállni elé, szerintem elég jelét adta, hogy nem egy harapós srác.

2019. aug. 3. 23:29
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyszer bejön neki, akkor legyen már bátorsága odaállni elé, szerintem elég jelét adta, hogy nem egy harapós srác."

És te elfogadnád, hogy az öcsédet választaná? Mert nyilván az öcsét ebbe nem menne bele (még ha neki is bejönne, tekintettel lenne rád).

2019. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!