Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, és összejöttem egy férfival. Az öcsém meleg. Ráadásul még a hangja is nagyon lágy, és sok feminin vonása van. De érdekli a f**zt, ő az öcsém és szeretem. Jó ember és pont. A legönzetlenebb, legkedvesebb ember, akit valaha ismertem.

És a párom bunkózik vele. Először még csak incselkedett, amivel semmi bajom nem volt, mert az öcsém is csak nevetett, poénra vette. Szóval tényleg nem arról van szó, hogy sértődékeny. Hatalmas öniróniája és önkritikája van, abszolút ismeri és elfogadja magát, ezért érti a viccet. Aztán úgy egy hónapja a párom elkezdett komolyabban bunkózni. Annyira, hogy ma este már ő is visszaszólt, ami tőle nem kis dolog, mert nem szól vissza, míg nem alázzák meg.


És az eset után én beszéltem az öcsémmel, hogy beszéljek-e vele. Mondta, hogy nem kell, majd tesz róla, hogy észrevegye magát. De valahogy nem tudom. Engem nagyon bánt, ha a szeretteimmel parasztkodik valaki. És tudom, hogy fordított esetben, ha az ő párja bunkózott volna velem, úgy dobta volna ki, mint a huzat. Szerintetek most akkor beszéljek vele vagy ne?

31/N


2019. aug. 2. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Beszelj vele!
2019. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Tisztázd vele, hogy ne viselkedjen se*gként. Heteró vagyok, nekem mégis természetes, ha valaki azt mondja meleg, leszbikus. Nem az határozza meg az embert, hogy melyik nemet szereti. Pardon, de erre remek példa a párod, ha "csodákat" mond másra, aki a leírás alapján ritka jó ember. Elfogadom akik nem fogadják el az én gondolkodásomat, de ezt is lehet kulturáltan, vagyis magában tartani. Bónusz bónusza, hogy a párja testvérével teszi.


Már elnézést, de ha esetleg gyereketek születne vagy mit tudom én, örökbefogadnátok, és a lány/fiú leszbikus/meleg lenne, szerencsétlen gyereknek is unalomig szólogatna be?


18/l

2019. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a család szent és sérthetetlen. Így a kis bunkózást se hagytam volna, mert az mindig nagyobb parasztságot von maga után.

Én nem beszélnék vele, hanem ott hagynám az illetőt. Mert nem a családod volt vele rossz indulatú, hanem ő volt az minden ok nélkül, csak mert egy identitást nem tud magában felnőttként kezelni és elhelyezni.

2019. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Beszélj vele!

Mond el neki hogy ezt nem csinálhassa.

Vagy adj neki ultimátumot,abba hagyja vagy elmegy a francba.

2019. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de már az elején neked kellett volna leállítani. Mi az hogy bunkózik a testvéreddel? Pláne ilyen megalázó módon? Én ott is hagynám.
2019. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beszélj a pároddal, tapintatosan mondd meg neki, hogy neked nem tetszik, ahogy viszonyul a testvéredhez... Ha nem érti meg és tovább csinálja, dobd őt ki!
2019. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kapcsolat , sajnos, halálra van ítélve... Gondolj bele, bármilyen felvetődő vita hevében mi a garancia arra, hogy nem fog megbántani testvéred melegségének felvetésével?
2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy elottem irtak, dobd ki. Az ocsed fontosabb. Es hidd el, ha megunja az ocsed sertegeteset, akkor jon mas, talan te, vagy barki. Nekem is van egy ilyen ismerosom. Es rohadt idegesito. Az ilyen emberek nem allnak le. Nem is beszelve hogy itt az ocsedrol van szo. Ha meg az ocsed azt is mondja hogy legyuri, o is orulne neki, ha kidobnad, biztos lehetsz benne. Az ilyen mocsok alakokat ugy elkerulom.
2019. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Állj ki a testvéredért!
2019. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem senkivel nem kell beszélni, a fiúdat ki kell rúgni azonnal. Ő már kiállította magáról a szegénységi bizonyítványt, kár hozzá ragaszkodnod, mert előbb-utóbb ti is szétmennétek.
2019. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!