Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok nekem tippeket adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
Kicsit feszült vagyok mert van egy passzív párom akivel én leszek az aktív fél de őszintén nem sűrűn voltam még ebben a szerepben és elég béna vagyok benne. Félek ha nem csinálom jól akkor elveszítem a párom.

2019. júl. 29. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is hasonló problémám lenne, annak ellenére, hog idős vagyok... Kevés tapasztalat következtében inkább hasonszőrű fiatallal tanulnám a dolgokat...
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elveszíted, akkor ő soha a büdös életbe' nem is volt a "párod".
2019. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd fel rendesen, és ne félj megkérdezni tőle, mit szeretne.
2019. júl. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázd túl. Az a lényeg. Csak lazán. Nem vizsgázol, hanem szeretkeztek. Látni fogod mi az ami jól esik neki és mi az ami nem.
2019. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!