Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyok együtt. Minden szép és jó,imádom Őt,viszont a szexuális életünk borzasztó.


Ő személyszerint nagyon perverz,ezzel nincs is bajom. Viszont,van ezernyi fétise,ezeknek egy része nem izgat túlságosan,de teljesítem Neki,mert Tudom,hogy számára ez örömforrás. Nos,viszont az Én vágyaimmal nem foglalkozik,nem akarja teljesíteni,és ez borzasztó rossz érzés számomra.


Mit tegyek?


Én 21/F,Ő 19/L



2019. júl. 22. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 A vagyait kielheti velem. Mibdenben benne vagyok. Kimenot nem szeretnek,illetve 3-as szexet sem,szamomra megcsalas lenne. :(
2019. júl. 22. 12:50
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Nézd jobb bőr csajok pinájára van bőven kereslet, ezért az ilyen csajok tudják, hogy maguknak sok mindent megengedhetnek. Elemezd-értekeld csajozás fronton versenyképességedet, ha jónak érzed, akkor próbáld alakítani a csajt, ha nem igazán, akkor meg örülj annak ami van, maradj szolgálatkész.
2019. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 Relativ a jo bor csaj. O nem egy pasztikas cicababa,ha arra gondolsz.
2019. júl. 22. 13:12
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
A BDSM-ben milyen szerepet szeret?
2019. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy része nem izgat túlságosan,de teljesítem Neki,mert Tudom,hogy számára ez örömforrás. Nos,viszont az Én vágyaimmal nem foglalkozik,nem akarja teljesíteni"


Üdvözöllek az elnyomó kapcsolat kapujában.

2019. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Már megpróbáltam,de akkor kiveri a hisztit,hogy hogy lehetek ilyen önző." ->""Nos,viszont az Én vágyaimmal nem foglalkozik,nem akarja teljesíteni,és ez borzasztó rossz érzés számomra."

Ugye érzed a problémát. Ki is az önző? Biztos, hogy személyiségileg akkora nagy szám ez a csaj, hogy így ragaszkodsz hozzá?

2019. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!