Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jó testű fiúk jobbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó testű fiúk jobbak az ágyban is?

Figyelt kérdés
Akinek már van ebben tapasztalata, szerintetek van összefüggés? 18L

2019. júl. 22. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt hiszik 😃
2019. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
nem feltétlenül.
2019. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs még tapasztalatom, mivel szűz vagyok, de elég sokat fantáziálok már a szexről.

Logikusan én sem gondolnám, hogy kellene lennie összefüggésnek, mégis tudat alatt az van bennem, hogy egy szolidan izmos, jó testű fiú sokkal jobb z ágyban, mint pl. egy macis vagy egy nagyon vékony.

2019. júl. 22. 08:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak egy nő tudja igazán hogy neki mi jó és hogy, ő mondja el mit hogyan csinálj neki, kommunikáció!
2019. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez ugyanaz, mint a nőkön a nagy mell. Egy férfi elvileg, papíron, fizikailag nem élvez jobban attól, hogy egy csajnak nagyok a mellei, mégis a férfiak 90%-a ha választhatna akkor ugyanazon a nőn nagy, kerek és formás melleket választana, nem pedig kicsiket. Mert lelkileg vagy valahogy tetszésben az jobb neki és emiatt mégis jobban élvezi.


Ugyanez van a jó testtel is. Lehet hogy a dagadt és a jó testű ugyanúgy dug, de a jó testű több tetszést nyújt a partnerének, amitől a másik mégis jobban élvez. Számítanak ezek

2019. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy egy férfi hogyan teljesít az ágyban, nem nagyon függ össze a testalkatával, nyilván most az extrém eseteket nem számítva ( pl 45 kiló, vagy 150 kiló) .
2019. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem epp ellenkező tapasztalataim vannak, a legtobb (tisztelek a kivetelnek) azt hiszi az ágyban elég az hogy izmos, es ettol kellene nekem elélveznem, hát nem éppen
2019. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Testépítő vagyok, ez a sport pl eleve megkövetel egy testképzavart. Hogy soha ne legyünk elégedettek magunkkal, szerintem nem vagyok kirobbanó az ágyban, mivel ott is csak magammal foglalkozom.
2019. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8, tisztellek, hogy ki merted mondani.
2019. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Basszus ne küldjétek már privátokat ☺️😁😁
2019. júl. 22. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!