Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz, hogy küzdősport...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy küzdősportoló lányok jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy nekem mennyire könnyű pasizni mert küzdősportolóként (judo) jobb vagyok az ágyban... Ez mennyire fake?

2019. ápr. 2. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez mekkora f-ság, én is küzdősportolok, de attól még nem leszek jó az ágyban 🤔😂
2019. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom hulyesegnek😂😂😂
2019. ápr. 2. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg csak hízelegnek. Nyilván vannak olyanok, akiknek ez a gyengéje, de a szexuális tudásodhoz kevés köze van. Maximum akkor, ha valaki szereti, hogy összeverik az ágyban :D
2019. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exem 1 danos karatemester. Fantasztikus volt az ágyban. De nem azért mert karatézik hanem mert kisportolt teste van, fantasztikusan hajlékony és rugalmas, és jól bírja a gyűrődést.

Bármelyik élsportolóról ugyanezt el lehet mondani.

2019. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs valóságalapja, bár még 1 db. kapcsolatom sem volt még sosem:(. Szerintem inkább sokkal jobban meggondolják, átgondolják, hogy kit engednek magukhoz közel.
2019. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a sportoló csajok alapból jók az ágyban, ahogy #4 is írja, rugalmasak és jól bírják a gyűrődést. Nekem csak hobbiszinten kézilabdázó csajjal volt dolgom, de rá is igaz volt ez.
2019. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!