Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma lányok tényleg jobbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok tényleg jobbak az ágyban, "tüzesebbek", mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak sztereotípia ? Valakinek vélemény aki volt romával és magyarral is?

2018. dec. 1. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Mi az, hogy magyar és roma külön? Jobb esetben magyar nemzetiségiek vagyunk mind és a magyer nemzetiségiek közül egyesek cigány etnikumba tartoznak. A zsidók sem mondják, hogy vannak a zsidók, meg a magyarok, mert ők is magyarok és e mellett zsidó etnikumba tartoznak.

Persze sok cigány is megkülönbözteti így magát, meg hogy ő nem fizet adót se a mindenkori kormánynak. Na az ilyen embert azonnal ki kéne toloncolni és elvenni tőle az állampolgárságot.

Mellesleg a agyar vajdák nem szavazták meg, hogy a roma legyen a hivatalos kifejezés. Szóval nem kell ám ódzkodni a cigány kifejezéstől, szerintem amúgy is szebb hangzású és 800 éve használjuk. Semmi sértő nincs benne, mert egy hegység és térség nevéből jön. Mások sem követelik meg, hogy ne merje őket senki máshogy hívni, mint ahogy ők magukat. Mi sem várjuk el, hogy ne ungarnozzanak le mikor én magyar vagyok. E mellett költészeten keresztül sok mindenen át be tudom mutatni, hogy mennyire nem pejoratív jelző. Aki kitalálta, hogy az az éppen, hogy feszültséget akart szítani politikai érdekből.

Igen sztereotípia. Nem tüzesebbek. Talán kevésbé tűnhetnek egyesek számára gátlásosnak elsőre, de valójában ugyna olyan gátlások utdnak bennük lenni. Csak ezt "izomból lenyomják magukban". De szerintem ezt érezni mikor együtt vagy egy cigány lánnyal. Pont ugyan olyan típusú lányok vannak köztük mint a nem cigányok között. Minden típus megtalálható köztük éppen ugyan úgy

2018. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Merem állítani hogy dugni jobban tudnak mint a szőkék! Engem egyszer kifacsart mint a citromot
2018. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én meg vörös vagyok ès fehèr bőrű és soha nem volt rám panasz! Ekkora baromságot...

Attól mert nagy a szájuk még nem feltétlenül jobbak.

Na meg hajszínen sem múlik a dolog, Kedves előttem lévő válaszoló.

2018. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1es kommentelőnek:


igen, én is éreztem a kiírás pillanatában hogy ez a magyarok vs romák kifejezések általi csoportosítás visszatetsző lehet, de ebben a posztmodern térben; safe spacek által hódított politikai korrekt nyelvezet útvesztőjében sajnálom nem tudok megfelelni (nem is akarok) minden túlérzékeny kurzusnak.

Mindig lesz egy kifejezés ami valakit sérthet és ez megakasztja a párbeszédet, mert lehet mártírkodni...

Szerintem (én ezt az utat vallom) fókuszáljunk a mondandóra (jelen esetben kérdésre), mintsem a szavak valamely csoportok által terhelt jelentéstöbbletére.

Ergo forma helyett legyen a tartalom, a a reflektálás alapja, a diskurzus dinamikájának mozgatója.

2018. dec. 1. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezt most "szépen" elmagyaráztad😁, kár, hogy az olvasóközönség 60%- a belevész a mondandód romantikus körmondatokkal megformált forgatagába. Amúgy tüzesebbek, de igénytelenebbek, intelligenciahiányosabbak.
2018. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Inkább soha sem használjam, mint cigányba nyomjam.
2018. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ás most vissza ONTOPIC.


Nyilván sokan azt gondolják hogy elég buta kérdés, és tényleg annak tűnik :D

pedig mint minden viselkedést, képességet, magatartást stb egy soktényezős tengely determinál.

Ezek kb ezek: genetikai, szociológiai, kulturális.

Tehát egyszer vesszük az embert akik kezdetnél kapott egy csomag tulajdonságot amivel gazdálkodhat és ez belövi neki a határokat.

Erre ráépül a szociológiai ami a közvetlen környezete ahol felnevelkedett, ahonnan gyerekkorba kvázi elkezdte utánozni a körülötte lévőket, végülis egy ismétlődő tevékenység hatásáról van szó, ami nyilván öntudatlan vagy legalábbis tudatalatti mechanizmus. És a 3ik (biztos van több is, ezek jutottak eszembe) az a kulturális-társadalmi hatás. Milyen filmeket néz valaki és ott ki lesz a minta, milyen könyvet olvas és abból milyen konzekvenciát von le, stb.


Na már most a roma lányok -és ez most fantáziálás lesz, mivel nem ismerek sajnos közelről egy roma lányt se, pláne nem éltem eggyel se együtt- városi legendájának, amit nekem tényleg több magyar (fehér,keresztény,fideszes stb :D) ismerősöm mondott, ezek lehetnek például (és még1x ez csak az én elképzelésem róluk) az okai mondjuk a fenti 3 determináció-eszközből következtetve.


Genetikai: Ritmus érzék ami ugye a generációról generációra végzett muzsikális tevékenységek miatt akár a génekbe is adoptálodhatott. (ez is lehet hogy full hülyeség, a további rész tényleg csak fantáziálásom, nem tárgyilagos, és nem néztem utána)


Szociális: Mondjuk amit én látok a cigányoknál ( ;) az az "élni tudás" , könnyebben el tudják engedni magukat mint egy középosztálybeli magyar.

Nagy bulik sok interakció, nagy család stb...


Kulturális: Lényegében ez az internet térhódítása óta, bármi lehet bárkinek akinek van szélessávú internet, nem tudok a cigányok mennyire tartják a tradiciókat, más törzsek,nemzetek,népek a világban én azt látom hogy egyre kevésbé és értékelődik el...


Na ennyit az agymenésemről, most jöhet a tiétek. :D

Ugyanitt 27F ismerkedne 20-30 közötti dekoratív cigány gádzsikkal :D

2018. dec. 1. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanitt vását felvásárolok!
2018. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
tüzesebb leszel teis utána alul a betegségektől:-D
2018. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Van logika az okfejtésedben, kérdező, s akár igaz is lehetne. De valójában hiba lenne egy népcsoport szexuális vérmérsékletét, a származása alapján osztályozni. Elmondható viszont, hogy a legtöbb nő olyan tüzes az ágyban, amit ki tudsz hozni belőle.
2018. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!