Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 13-14 centis pénisszel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13-14 centis pénisszel ki lehet elégíteni egy lányt rendesen?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, de még nem volt barátnőm, ha lesz akkor élvezni fogja velem az együttlétet?

Elvileg a vastagság fontosabb, az 4-4.5 cm között van.


2019. júl. 20. 16:21
1 2
 11/11 anonim válasza:

Tudom régi topic, de megakadt ezen az utolsó válaszon a szemem. Mégis mi az, hogy sérült ? Meg soha nem lesz barátnője ? Ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy mennyire sokra vihetnénk mint "nép" meg mint emberiség ha mások rombolása helyett megpróbálnánk építeni :D Lehet negatív véleményed de miért kell bele beszélni valakibe a nyilvánvaló saját agyi szüleményed ?


Saját példámból kiindulva .... nekem is kb ekkora méretem van volt 2 barátnőm is. Egyikkel én szakítottam a másik velem. A szexel voltak az elején gondok ugyan ilyen gondolatok miatt, hogy mi van ha nem elég nagy ? De 1-2 alkalom után sokkal magabiztosabb voltam és már jók voltak az együttlétek. Illetve van nyelved meg ujjaid. Csodákra képes:D Nem mondom biztos van olyan aki esetleg emiatt rögtön kivág az utcára... ismerek ilyen lányt de az az ő szegénységi bizonyítványa ha mondjuk esélyt sem ad.

2022. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!