Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 13-14 centis pénisszel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13-14 centis pénisszel ki lehet elégíteni egy lányt rendesen?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, de még nem volt barátnőm, ha lesz akkor élvezni fogja velem az együttlétet?

Elvileg a vastagság fontosabb, az 4-4.5 cm között van.


2019. júl. 20. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos az kicsi ,hogy bárkit is kielégítsél vele. Minimum 18 centis pénisz kell. Nézz csak meg a kérdéseket, mindenki nagy pénisz kell.
2019. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Nekem azt mondták a csajok a 13cm-es péniszemre hogy inkább vágassam le...
2019. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


Nem a méret számít,csak a sok komplexusos hazudja,hogy masoknak rossz legyen.


Neked àtlagos a mérete. :)


Szurkolok,hogy ügyes légy majd az ágyban! ✊

2019. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi, teljesen átlagos, jó az.


Az olyanokra mint az egyes meg ne hallgass, unatkozó pasik akik valamiért azzal szórakoznak, hogy minden ilyen kérdéshez odaírják, hogy kicsi.

2019. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen
2019. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Boszorkány_ ***** válasza:
75%
Lesz olyan akinek elég lesz, lesz olyan akinek meg kicsit. Lánya válogatja.
2019. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem méretfüggő, hanem hogy hogyan használod. Életemben a legjobbakat egy ekkora farkú pasival szexeltem :)

25N

2019. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez az átlagméret, a veled szembejövő férfiak gatyájában ekkora farkak vannak... Nekem is ekkora van és a barátnőim felénél elértem a hüvely végét, úgyhogy erről ennyit.
2019. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Exemnek ekkora volt, és imádtam, soha nem volt olyan szex hogy én gondolkodtam volna azon, hogy nem elég.


23L

2019. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem fogod tudni kielégiteni.


És nem csak azért mert kicsi a farkad, hanem azért mert sérült vagy. Felejtsd el ezt a szex dolgot. Ez a hajó már elúszott. Soha nem lesz barátnőd, ha pedig megkapod a lehetőséget szexre, azt el fogod bénázni az idegesség miatt. Jobb ha kitörlöd az agyadból az ilyen gondolataidat. Hidd el könnyebb lesz. Ha agyalsz, csak magadnak okozol plusz lelki fájdalmat.Tapasztalatból irom.

2019. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!