Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell azt mutatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt mutatni a nőknek, hogy nem a testük miatt akarunk velük lenni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Pedig minden férfi ilyen, mennek az ösztöneik után.
2019. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy te milyen ember vagy és hány éves.

De én egy barátnőmmel se feküdtem le úgy hogy csak azért mert jó volt a teste és egy darab hús.

Igen is szerelmes voltam, igen is fontos volt a személyiségük, és viselkedésük.

Én nem tudnék csak úgy lefeküdni valakivel azért mert mondjuk jó a melle.

2019. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan-ugyan. A kinézete miatt vagy vele, de számít neked a belső is. Ha nem lenne jó a teste, szép az arca, nem számítana a belső, nem jönnél össze vele. Ez így van és teljesen normális.
2019. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
10# te hol élsz, rengeteg egy éjszakás kapcsolat van az egész világon, és ha egy pasi jól néz ki nincs is olyan nehéz dolga, főképp ha még nő vagy. te tisztában vagy a ri.banc jelentésével sok van, és ha bár ezt a szót a pasikra nem használják köztük még több. aztán még nem is beszéltem a melegekről és a leszbikusokról. náluk még durvábban mennek a dolgok. szóval nem sértésből mondom de ébresztő csipkerozsika.
2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
aztán a tinderől ne is beszéljünk. az egy húspiac és ha jól nézel ki akkor szinte minden nap elkelsz. tényleg nem hallottál még róla, azt pont arra találták ki. amiért te leszóltál. azzal tisztában vagy hogy milyen népszerű igaz? szóval ÉBRESZTŐ, nem sértésből csak a tisztánlátás kedvéért nyisd ki a szemed, és ne egy álom világba élj.
2019. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!