Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell azt mutatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt mutatni a nőknek, hogy nem a testük miatt akarunk velük lenni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Neked milyen érzés lenne, ha egy lelketlen darab húsnak nézne valaki, akit kedvére használna? Elküldenéd a jó büdös pcsába. Na, téged is oda kéne.
2019. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak a hozzád hasonló szánalmas alakoknak kell azt mutatni. :)
2019. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne mutasd, legalabb hamarabb eszre veszik hogy menekülni kell toled.
2019. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Hogy meglegyen a látszat, valahogy jobb abban a tudatban dugni, hogy nem csak egy test kell, de persze mindannyian tudjuk, hogy valójában mi a helyzet.
2019. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
én nem csak a testük miatt vagyok velük. de az 1# téved nekem tökre bejönne ha csak egy darab húsnak néznek a csajok, és több barátom is így van ezzel.
2019. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még sosem voltál szerelmes. Nem tudom hány éves lehetsz, ez kifejezetten tini kérdés. Majd biztosan találkozol olyannal, akinek nem csak a teste kell, legyél türelmes.
2019. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy ember sokkal de sokkal több, mint önnmagában a teste. Nekem egy nőben meg kell találnom a másik felemet, a lelki társamat, tulajdonképpen a "barátomat" ,hogy igazából szeretni tudjam, Mert mint ember is fontos, személyiségével együtt.
2019. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 persze, de kíváncsi lennék, hogy akkor is annyira tetszene, ha rendszeresen annak néznének. Mert egyszer-egyszer még izgató is, de bújj egy nő testébe pár hónapra és másképp látod majd.
2019. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
8# engem csak akkor zavarna ha átverne azzal hogy többet akar pedig nem is. de ha minden nap oda jönne hozzám egy nő, és azt mondaná hogy csak kiakar használni egy estére. én díjaznám és csak akkor nem élnék vele ha nagyon fáradt vagyok, akkor áttenném holnapra:)
2019. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Aztán 2 perc mulva jön a kérdés hogy "Miért ilyen felszínesek a mai nők?"

Az ilyen ""férfi"" aki így gondolkozik vagy végtelenül szánalmas, vagy annyira fiatal hogy nem is szabadna még böngésznie a szexuális kategóriát...

2019. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!