Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szőrös a barátnőtök melle,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szőrös a barátnőtök melle, elvárjátok, hogy járjon gyantáztatni?

Figyelt kérdés
Mikor nő vissza, nem zavar a borosta?

2019. júl. 17. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van, kedves 10-es. Nekem is vannak hibáim, és a feleségemnek is vannak. Imádom őt a hibáival együtt. Mindazonáltal vannak olyan dogok, amik engem zavarnak. Pl szájszag, rossz fogak, lógó mell, hájas has, stb, amik nagyon lerontanák a szeretkezés egyébként katartikus élményét. Én pedig nem vagyok a magam ellensége, és ha választhatok a zacskós leves és a svédasztal között, habozás nélkül az utóbbi mellett döntök.
2019. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*Mindazonáltal vannak olyan dolgok,
2019. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Miquel!


Nyilván nem lehet és nem is kell mindent tolerálni, vagy elfogadni. De a leányzó példája szerintem egy olyan dolog, ami jórészt ízlés kérdése is. Ízlésekről meg nem érdemes vitatkozni.

2019. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért a szőrös, meg az általad leírt inkább pihés között nagy a különbség. :D
2019. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan szőke, pihés szőrök vannak. A bimbó mellett van 1-2 vastagabb, de azt ki szoktam szedni szemöldökcsipesszel.
2019. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyan hosszúak, hogy ki tudjam húzni, de sok van és közelről nagyon látszik.
2019. júl. 17. 20:25
 17/19 anonim ***** válasza:
#2-es véleménye tükrözi az enyémet is.
2019. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
dics tesó én járnék a helyedben
2019. júl. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem lányként eléggé szőrös. Volt olyan barátom akit zavart,viszont olyan is akit egyáltalán.Nem várta el egyikük sem,de megkért, hogy szedjem le. Én nem gyantáztam,hanem borotváltam.
2019. júl. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!