Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizó pasik! Ti elmondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizó pasik! Ti elmondjátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Ti el fogjátok mondani a barátnőtöknek, hogy prostiztatok? Ha a barátnőtök megkérne titeket, hogy mondjátok el őszintén, mert fontos lenne neki, hogyha jártatok fizetőshöz, akkor tudjon róla. A barátnőtök elítéli az ilyesmit, 98%, hogy szakítani fog.

Elmondanátok? A barátnőtök kedvére tennétek vagy eltitkolnátok és megtartanátok a barátnőtöket és hazudnátok neki örökké erről.



2019. júl. 15. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
55%

Soha ne érd be senkivel! Egy igazi férfi nem qrvázik. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha valaki nem akar elmondani valamit és simán a képedbe hazudik, az már régen rossz. Ha valakik együtt vannak akkor nincs olyan hogy “magánügy.”

Nem szabad előre elmondanod erről a véleményed, különben biztos hogy átvernek. A férfiak nem olyan okosak, tapasztalat. Sok mindent megtennének csak hogy elérjék a céljukat, de neked észnél kell maradnod és az sem árt ha jó emberismerő vagy.

2019. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
70%

Hogyne lenne már magánügy? Mindenkinek lehet és kell is saját intimszfárájának lennie.


Én pl a 7 barátnőmből egyiknek sem adtam meg soha egyetlen jelszavamat sem. Sem FB, sem Gmail. Úgy ahogy a közös egyedüli bankszámla is teljesen kizárt.


Ahogy a levelezésem ez is magánügy. Az enyém, és senki nem fog turkálni benne, engem sem érdekel az ő levelezése az ő barátaival.

2019. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel hogy te hogy voltál? Nem neked szólt amit írtam...
2019. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen alapon kit érdekel amit te írsz? Feleslegesen mosod az agyát a hülyeséggel. Gondolom te vagy az a tipikus macskás nő akit átvertek már párszor, és most próbálsz revansot venni :D Annyira mókás látni ezt a naívságözönt. :D
2019. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
39%

A kérdezőt😄

Ha ennyire tudni akarod akkor képzeld, engem soha nem vert át senki, biztos véletlen.. Nem a legalja fiúkákkal kezdek ki, akiknek semmi értékrendjük és nem képesek egy őszinte és bizalmas kapcsolatot kialakítani...

2019. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Aha persze, higgy csak a teljes őszinteség ideájában...


Komolyan azt hiszed mindent mindig elmondanak részletesen az emberek egymásnak? (és ez lenne valami gyerekes naív tiniálomkapcsolat)


...de mindegy is, a hozzászólásaidból ítélve semmivel sem vagy jobb az általad leszólt férfiaknál.


Te tanácsoltad neki, hogy titkolja el a véleményét a dolgokról.


Te tanácsoltad neki, ezt is:

"e jelents be hogy ez miatt szakítasz. Mondd neki hogy nyugodtan mondja el, csak kiváncsi vagy, aztán elmondja és kihajítod🙂"


Micsoda egy álszent manipulatív undormány egy ilyen ember. Te papolsz az őszinteségről, aztán ha valaki őszinte akkor élsz a fegyverténnyel?


Milyen hitvány egy nőszemély az ilyen... volt már dolgom pár ilyennel sajnos, ismerem a fajtád.

2019. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
26%

Te miről beszélsz?😂 Ki mondta hogy én azt hiszem hogy mindenki mindent őszintén elmond a másiknak? Én egy szóval sem mondtam ilyet. Tudom hogy undorító emberek vannak...

Ilyeneket még ismerkedésnél kell tisztázni. Nem manipulálok én senkit. Nem kapcsolatban értem én ezt... eleve össze sem jönnék ilyennel ha tudom hogy ilyen szinten van.. és ez teljesen korrekt.. ellentétben veled, aki képes annak az embernek a képébe hazudni akit állítólag szeret... Az biztos jobb ha kihasználod a nők érzéseit, elkezded csókolgatni és közben mondod a hazugságaidat hogy így elhiggye... te nem vagy egy undorító féreg, ugye? De én igen, mert tudni akarom hogy mégis milyen emberrel jönnék össze ha esteleg úgy lenne... Előbb gondolkodj mielőtt kijelented hogy “ismered a fajtám.” Nem, rohadtul nem ismered. Nem ismersz engem és nem tudod hogy milyen vagyok.

2019. júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nem magyarázod ki :) saját csapdádba szaladtál beke. Ejtsük ezt az őszinteség témakört.


Egyébként hol írtam, hogy én csókolgattam volna valakinek ilyen kamu mellett a nyakát? Csak vázoltam, hogy milyenek sokan.


Tény, hogy én nem szoktam feltárni senki előtt a 20-as éveim elején lévő minden hétvégén piálós, fesztiválozós időszakomat. Rengeteg sztorira nem is emlékszem már :D ...de nem is érdekel, volt két-három komolyabb barátnőm, a többi nem fontos. Nem is mindre emlékszem talán. Nem fogom kiteregetni a magánéletemet senki előtt, ez alapelv. Sok férfi vallja szóval, ez általános.


A jelenben őszinte vagyok, s nem csaltam meg soha a barátnőimet. Ez az egy a lényeg... nem az, hogy mi történt 5-10 éve.


Ez egy teljesen normális dolog, fater is sokmindent velem beszélt meg mint férfi a férfival, anyám nem tudott róla. Van ami nem tartozik a nőkre, bármennyire is szeretnétek mindent megtudni és kontroll alatt tartani.

2019. júl. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Nem akarok én kimagyarázni semmit, nincs mit, főleg nem neked.

A lényeg hogy vannak őszinte, megbízható és normális értékrenddel rendelkező férfiak, igaz hogy kevés de vannak.

Nem kell úgy beállítani mintha csak az a fajta lenne aki qurvázik,nem mond el semmit és hazudozik össze-vissza, nem mindenki ilyen.. szerencsére..

2019. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Igen, csakhogy lehetetlen megmondani ki ilyen valójában.


Filozófiailag lehetetlen! Nem tudod semmilyen vallatási technikával kibányászni a másikból.


Én ezt elfogadtam, és éppen ezért totál nem érdekel a barátnőm kivel hogyan feküdt le annak idején. Úgy sem fog elmodani minden részletet és kínos stb dolgot a másik. Nem is kell.

A kérdező teljesen rágörcsölt erre az egésa témára, te pedig a vak hitet táplálod belé.


A való életre kéne felkészíteni, nem mesékre.


....

Másik verzió amire mélyen hallgat mindenki, hogy ott a számtalan vénszűz, szorongó, stb fiú/férfi aki garantáltan ki se mozdult "virgonckodni" az elmúlt 20 évben.


Bezzeg azok senkinek nem kellenek szerencsétlenek, mert senkit nem érdekel a jó lelkük.


Nektek jóképű lovag kell és jó lélek meg makulátlan múlt egyszerre. :D Hát sok sikert hozzá :D

2019. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!